«Привіт з 2000-х»: чому тонкі брови повертаються?

Тонкі брови пронизані ностальгією 90-х і початку 2000-х. Всього три роки тому їх вважали одним із «найгірших» трендів краси за всю історію, вважаючи їх неприродними та просто дивними. Але сьогодні вони заполонили модні кампанії та впливають на тенденції TikTok. Так, тонкі брови в стилі 1990-2000-х знову в моді. І якщо після прочитаного у вас також зʼявилась легка тривожність, ви не одні. Адже усі памʼятають цю боротьбу. Те, що ми так довго висміювали, над чим іронізували, а також те, що намагалися виправити курсами сироваток, візитів до brow-барів, татуажем і десятками засобів для брів, знову з нами.

Але гарна новина у тому, що брови, натхненні естетикою нульових, не обовʼязково знову вищипувати. Більше про історію тонких брів та як їх зробити без вищипування – у матеріалі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тренди макіяжу, які варто спробувати у 2023 році 

В модній індустрії, одержимій новизною, кожен тренд на красу неминуче перетворюється на ознаку застарілості. І на краще це чи на гірше, але форма брів вже давно є способом визначити ці зміни в історії. З новими десятиліттями, які принесли контрастні правила догляду та постійну ретельну увагу до застарілих брів, ці волоски, що обрамляють обличчя, стали показником для стандартів краси в цілому. Здається, ніби це було вчора, коли образ Кари Делевінь надихнув на рух густих, сміливих брів 2010-х. За цим стояв тиск прийняти «природну» красу. Але, звичайно, ця розповідь показала зовсім іншу сторону медалі і за замовчуванням створила нові комплекси у тих, хто не має густих брів.

Натхненням сучасному поколінню слугують форми брів супермоделей і голлівудських кінодів тієї епохи, як-от Кейт Мосс, Дрю Беррімор, Джанет Джексон і, звісно ж, Памела Андерсон. Та й загалом естетика «нульових», це не лише про джинси з низькою посадкою та кофтинки зі стразами.

 

Як зробити тонкі брови без вищипування?

Використання щільного консилера – найлегший спосіб, який дасть приблизне розуміння чи пасуватимуть вам тоненькі брови (підійде тільки власницям світлих брів з тонкими волосинками). Візьміть щільний консилер та замалюйте нижню частину брів. Робіть їх настільки тонкими, допоки не відчуєте, що досягли бажаного результату. Коригуйте напрямок кінчика брови догори: таким чином створюється ліфтинг-ефект. Після можна трішки пройтися темнішим олівцем по кінчиках і домалювати хвостик.

Також можна використати інший спосіб – зробити тонкі за допомогою гелю для брів. Він підійде власницям тоненьких брів, які хочуть максимального результату. Пінцетом, на внутрішній частині якого нанесений гель для брів, «склеюємо» свої брови. Наприкінці також можна додати їм виразності темнішим кольором олівця або тіней.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як зробити ідеальні брови – розповідає крихітка G.Makeup

5 трендових образів, які варто стилізувати цієї весни

Трендові образи волинських інфлюенсерок у фотопроєкті стилістки Катерини Шелудько