Space mag. відзняв обкладинку для лютневого випуску

Витончена та успішна, співзасновниця бренду одягу SAMKA та власниця бренду нішевої парфумерії SILLAGE Олександра Забіяка стала Space Woman лютневого випуску.

Натхненна новою сторінкою життя у 2022-му році, команда Space разом із Олександрою відтворила «шлейф» потужної енергетики Space Woman завдяки вдалому образу та локації.

За словами засновниці, SILLAGE означає слід, шлейф. Хочеться, щоб від вашого запаху лишався слід в пам’яті, свідомості оточення назавжди. Адже перше враження про людину створює саме її запах, а ще ним відразу можна зачарувати.

«Запахи відіграють важливу роль у нашому житті. Адже саме з їхньою допомогою ми розуміємо, наскільки приємна нам конкретна людина. Вибір аромату залежить від рис характеру, якими володіє жінка чи чоловік. Тому за шлейфом аромату від людини нескладно зрозуміти, яку натуру вона приховує від сторонніх очей. Адже запах розповідає про нас усе», – ділиться Олександра.

Нагадуємо, що наприкінці грудня відбулося відкриття парфумерного бутика SILLAGE, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 13а.

«Запах розповідає про нас усе»: бізнес-леді Олександра Забіяка про власний шоу-рум нішевої парфумерії, стереотипи у виборі парфумів та аромат дитинства

Фотографу Юрку Положевцю вдалося розкрити Олександру в образі, від якого віє впевненістю, а вдалий вибір локації та реквізиту посприяв реалізації творчого задуму фотосету. Для зйомки обрали локацію театру.

Основний мотив фотосесії – шанс показати себе світу, сформувавши бездоганне перше враження власне завдяки ідеальному парфуму.

«Бізнес-леді повинна сама закохатися в цей запах для того, щоб почуватися впевнено і знати точно, що вона на висоті! Адже така жінка повинна бути сильною та пахнути стильно» – переконана Олександра.

Автор зйомки – фотограф Юрко Положевець.

Макіяж та зачіска: Лєна Лєонтьєва

INSTAGRAM: @sillage_niche

INSTAGRAM: @oleksandra.zabeiaka

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

BLACK FRIDAY: відомі лучанки про список покупок та знижки до Чорної п’ятниці

Space mag. відзняв обкладинку для новорічного випуску

Space mag. відзняв обкладинку до листопадового випуску

Space mag. відзняв обкладинку для жовтневого випуску

Space mag. відзняв обкладинку для вересневого випуску

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР