Гід модними пуховиками для зими 2020/2021

Нарешті настала справжня осінь, з пронизливими вітрами та свинцевими хмарами, а це значить, що час утеплятися на ще холоднішу зиму. Крім модних пальт, про які ми розповідали раніше, в цьому сезоні дизайнери пропонують вибирати пуховики, що виконуватимуть роль стильного верхнього одягу. Серед найактуальніших моделей: об’ємні, класичні та спортивні пуховики, а також з анімалістичним або квітковим принтом. Space зібрав головні пуховики сезону осінь-зима 2020/2021.

РЕТРО

Isabel Marant

 

Об’ємні плечі, геометричність ліній і вінтажний флористичний принт – дута куртка від Isabel Marant передбачає вміння посміятися над собою. І, звичайно, над тими правилами, які панують в сучасному суспільстві. А ще гарним варіантом стилізації може бути поєднання з аналогічним светром, розвиваючи тему оновленого «костюма-двійки».

ОБ'ЄМ

Miu Miu

 

Об’ємність піджака та яскрава клітка виглядають надто гіпертрофовано, але саме в цьому і полягає іронія індустрії моди.

КЛАСИКА

Dior, Almeida

 

Якщо ви віддаєте перевагу золотій середині, не хочете бути в центрі уваги, а лише здалеку спостерігати за тим, що відбувається, то у нас є для вас рішення. Зверніть увагу на пуховики класичного крою – практичність не може мати нудний вигляд, якщо ви продумаєте цікаві деталі. Що це буде – вирішувати тільки вам.

СПОРТ

Max Mara, Custo Barselona

 

Символ елегантності пропонує філософія модного будинку Max Mara, чиїм знаковим кодом є жіночне і чуттєве пальто. Саме Max Mara  пропонує доповнити свою колекцію верхнього одягу спортивною екіпіровкою.

АНІМАЛІЗМ

Etudes

 

Припускаємо, що вам вже набридла сіра буденність за вікном і усвідомлення того, що кожну хвилину ви буквально ризикуєте своїм життям. Однак долати суперечливі думками ми пропонуємо вам за допомогою класичного прийому. Додайте в життя трохи фарб або «диких» принтів в стилі бренду Etudes, і ви відразу відчуєте, як світ навколо вас став хоч трохи, але все-таки позитивнішим.

СИМБІОЗ

Anrealage, Prada

 

Коли на осінньо-зимовому показі 2020/21 бренду Prada з’явилися моделі в дутих піджаках під пояс, відразу стало зрозуміло, що цей образ стане орієнтиром. Не дивно, але саме так і сталося. Сучасну версію утеплених блейзерів вже носять головні модниці.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР