Натуральне хутро чи синтетика: що краще зігріє у холод?

Наприкінці листопада варто реально замислитися над купівлею взуття на зиму, адже мороз синоптики все-таки прогнозують. А для того, щоб зберегти ніжки у теплі та залишатися стильною за будь-яких умов, варто прочитати наш матеріал – ці поради вам знадобляться під час вибору утепленого взуття. Обирати наповнювач для пуховиків ми вже навчилися, тепер справа за взуттям.

НАТУРАЛЬНЕ ХУТРО

Овчина – найбільш поширене натуральне хутро у виробництві взуття. Саме воно дозволяє ногам «дихати» і захищає від морозів. Підходить навіть для -30.

КОМБІНОВАНЕ ХУТРО

Такий вид використовують для високих черевиків – з натуральним хутром на стопах та штучним на халявах. Також ви чули про так зване «єврохутро». Це поєднання натурального хутра та стопі з натуральною підкладкою на халявах. Такі моделі мають дуже вишуканий вигляд, але вони також візуально збільшують ногу. Основна перевага – зберігають тепло.

МЕМБРАНА

Існує кілька видів мембрани, які використовують не лише для виробництва взуття, а й для занять спортом. Мембрана – це фторопластикова плівка, яка пропускає вологу лише в одному напрямку – ззовні. Це відбувається завдяки великій кількості маленьких дірочок на одиниці площі, крізь які проходять лише молекули води у вигляді пари, а не краплі. Недоліки мембрани у тому, що вона призначена для температур до -10. Але якщо поєднати мембрану з овечою шерстю, то вона витримує і до -30.

Такий матеріал підходить для температури до -10, але за умови поєднання з овечою шерстю витримує до -30.

ШТУЧНЕ ХУТРО

Його виготовляють з текстилю, який імітує натуральне хутро. Ворс, який приклеєний до текстильної основи, це менш теплий, але більш довговічний аналог натурального хутра. Головна перевага – це невисока вартість. З кожним роком технології покращуються, тому таке хутро все складніше відрізнити від оригіналу. Додатковий стрибок для розвитку виробництва саме такого наповнювача дає екологічний фактор, адже воно не передбачає смерті тварин. Витримує температурний режим до -15.

ШЕРСТЬ

Натуральна основа, яку виготовляють завдяки набиванню шерстяних волокон на текстиль. Довговічна, практична, не піддається стиранню. Рекомендована температура – від 0 до -15.

ПОВСТЬ

Така основа підходить для екстремальних температур. Найбільш корисний та екологічний матеріал для взуття. Температурний режим до -30.

ТІНСУЛЕЙТ

Синтетичний матеріал, який за своїми теплоізоляційними властивостями найбільше нагадує натуральне хутро. Він легкий. Вентилює ноги та не пропускає вологу. Підходить для температур до -30.

ЯК САМОСТІЙНО ВІДРІЗНИТИ НАТУРАЛЬНЕ ХУТРО ВІД ШТУЧНОГО?

Штучний матеріал блищить, а натуральний – тьмяний. Якщо потерти хутро пальцями, то буде видно, що штучне хутро закріплюють на тканині, а не на міздрі (шар підшкірної клітковини у тварин).

Якщо постійно мерзнуть cтопи, багато часу проводите на вулиці в мороз, купуйте взуття з хутряним утеплювачем. Натуральне хутро тепліше за вовну за умови, що має щільний ворс.

 

Оптимальний варіант для сильних холодів – двошарова шкіра (зовнішній матеріал і цигейка всередині), а також хутряна підкладка. Якщо у вашому регіоні температура взимку сягає до 25-30 градусів, рекомендуємо купувати вовняні валянки, хутряні унти та чоботи з вовняним хутром.

Якщо на вулиці не дуже холодно, взуття з хутром вам не потрібне. Ноги будуть перегріватися, потіти. Це може відобразитися на здоров’ї та самопочутті.

Натуральна вовна практичніше, аніж хутро. Якщо доводиться багато ходити, то обирайте саме цей утеплювач. Під час носіння він стає більш щільним і добре зігріває. Рекомендований за температури від 0 до мінус 15 градусів.

Взуття з вовняної підкладкою виглядає легше, витонченіше, елегантніше. Якщо важливий цей параметр, значить, ваш вибір – шерсть. Людям старшого віку, для яких в пріоритеті практичність і зручність, радимо хутро.

В ідеалі потрібно мати дві-три пари зимового взуття. Просушуйте і провітрюйте чоботи або черевики після шкарпетки. Хутряна підкладка просихає за 18-20 годин, а вовняна – за 8-10. Не забувайте доглядати за взуттям. Тоді нова пара прослужить кілька сезонів.

 

Для різного температурного режиму підходять черевики з різним складом, а у дуже теплій моделі за температури -15 ноги можуть перегріватися. Тому варто мати кілька пар взуття і для теплої погоди, і для суворіших морозів.

Взуття має відпочивати. А також не забуваємо просушувати його після носіння (хутряна підкладка сохне 18-20 годин, а шерстяна – 8-10). Ні одна пара не переживе сезон за умови щоденного носіння, особливо враховуючи ті реагенти, по яких ми ходимо.

Отже, яке хутро краще – обирати тільки вам. Ми зібрали тільки об’єктивну інформацію, а робити висновки доведеться вам. А рекомендації про те, яке взуття в тренді та на що потрібно звернути особливу увагу, можна прочитати у нашому матеріалі.

Вибір редакції

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” post_in=”8379, 10879, 10546″ offset=””]

Топ-3 публікації

[eltdf_layout5 skin=”” posts_per_page=”3″ column_number=”3″ space_between_items=”huge” display_author=”” display_pagination=”” offset=”” post_in=”11536, 11476, 11720″]
ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0
d363b35d1a45
black fr
 06.11