Який наповнювач обрати для верхнього одягу

Вибір верхнього одягу – особливий ритуал, до якого варто ставитися відповідально та серйозно. Адже куртка повинна бути не лише теплою, а й стильною. А позаяк зимово-осінній сезон в Україні щороку дивує все більше своєю мінливою погодою, то обрати досконалий варіант не так вже й просто. Рекомендуємо познайомитися з видами наповнювачів разом зі Space. Наш матеріал просто повинен бути у ваших закладках, якщо ви плануєте придбати зимову куртку.

ПУХ (DOWN)

Пух може бути качиним, лебединим або пухом гаги (гага – одна з найбільших качок). Саме такий наповнювач теплий та дорогий, натуральний наповнювач, який ідеально підходить для суворих кліматичних умов.

Чим більше пуху у складі, тим куртка тепліша. У відсотковому співвідношенні спочатку вказують пух, а потім перо. Відтак цифри 80/20, 90/10 ідеально підходять для морозних зим, а для європейської зими та осені нормою вважають 60/40 або навіть 50/50.

ПУХ/ПЕРО (DOWN/FEATHER)

Чим більше пуху, тим куртка тепліша. Шукайте бирку зі складом: якщо там написано слово down, значить вас не обманюють, всередині дійсно пух. Врахуйте, що поруч із заповітним словом будуть стояти відсотки – повністю з одного пуху куртки тяжко знайти, поруч буде також позначено feather, що означає «перо». Оптимальним варіантом, з допустимими показниками є пуховик, який складається приблизно на 80-90 % з пуху і на 20-10 % з пера, відповідно. Перо оберігає пух від осідання, а також скочування в жорсткі грудочки.

ШЕРСТЬ (WOOL)

У ролі шерстяного наповнювача найчастіше виступає шерсть вівці або верблюда. Такі «пуховики» недорогі, вони гарно тримають тепло. Втім, вони тяжкі та наповнювач може осідати під час прання.

ПУХ ТА СИНТЕТИКА (INTELLIGENT DOWN)

Таке поєднання синтетичного матеріалу та пуху здешевлює вартість виробу. Сучасні штучні матеріали дуже схожі до натуральних волокон за своїми теплозахисними властивостями.

СИНТЕПОН

Найбільш холодний і дешевий наповнювач серед усіх синтетичних варіантів. Складається з поліефірного волокна.

ХОЛЛОФАЙБЕР

Такий наповнювач – це якісний силіконізований синтепон. Нитки цього матеріалу можуть розташовуватися в різних напрямках і навіть утворювати спіралі, завдяки чому він буквально пронизаний повітряними камерами. Холлофайбер утримує тепло краще синтепону, до того ж він набагато легший. Силіконове покриття перешкоджає поглинанню вологи, завдяки чому куртки з холлофайбером завжди залишаються сухими й не вбирають ніяких запахів. Для синтепону останнє є неабиякою проблемою, оскільки він буквально поглинає усі навколишні запахи, й позбавитися від них надалі доволі складно. Підходить для холодної зими.

ІЗОСОФТ

Дорожчий різновид холлофайбера називається ізософт. Виготовлений на його основі одяг майже невагомий і відрізняється особливою зносостійкістю. Втім, такий наповнювач підходить лише для теплої зими.

ТІНСУЛЕЙТ

Це надлегкий утеплювач, який навіть за незначної ваги й товщини майже вдвічі тепліший за натуральний пух. Тінсулейт сформований із найтонших ниток діаметром близько 5 мікронів. Між ними виникає повітряний прошарок, що дозволяє речам зберігати тепло людського тіла й створювати ефект багатошаровості. Матеріал виготовляють із поліефірних волокон, які під дією нагрівання витягуються в найтонші синтетичні нитки. Вони закручуються в спіралі, покриваються шаром силікону, з них формують тонкі шари матеріалу. Цей утеплювач здатний витримувати екстремально низькі температури – до 410С і нижче). Тінсулейт гіпоалергенний, стійкий до вологи. Матеріал зберігає свої унікальні властивості й після багаторазового прання. Перуть речі з таким утеплювачем у машинці, як і звичайні.

 

Кожен з наповнювачів має свої переваги. І нехай куртка з будь-яким наповнювачем обов’язково знайде свого власника! Усвідомлених вам покупок!

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР