Святковий листопад: «Вина Світу» – 1 рік у Луцьку

Всеукраїнська винна локація «Вина Світу» вже рік тішить клієнтів у Луцьку найкращим асортиментом алкогольних напоїв та смачних гастрономічних поєднань. Тому на честь важливої дати оголошує святковий листопад та запрошує всіх охочих в гості!

«За цей рік було багато цікавого: коктейлі, дегустації, розіграші, участі у ваших неймовірних подіях… Тож ми тільки набираємо оберти і запрошуємо Вас долучитися!

Слідкуйте за нашими соцмережами та першими дізнавайтесь усі новини. Беріть участь в розіграшах, обирайте улюблені напої легко та вигравайте безліч подарунків щомісяця!», – закликають представники магазину.

Чим унікальна мережа «Вина Світу»:

– тематичні виїзні дегустації;

– корпоративні подарунки;

– індивідуальні етикетки на напоях;

– оптові ціни;

– щотижневе оновлення дегустації напоїв.

Про мережу:

«Вина Світу» займаються імпортуванням алкоголю та гастрономії з усього світу. Весь товар сертифікований, тому ви можете бути впевнені у його якості. Асортимент – це понад 5000 позицій.

Основа продукції – пряме постачання з різних країн світу. Імпортований товар виробляється у таких країнах, як Франція, Іспанія, Грузія, Португалія, США, Греція, Чилі, Шотландія, Японія, Ірландія, Італія. «Вина Світу» уклали понад 1000 ексклюзивних контрактів із найкращими компаніями. Крім цього, у мережі підтримують українського виробника у всіх категоріях товарів. В наявності вина з автохтонних українських сортів винограду, кондитерські вироби місцевих виробників та великий асортимент сирів та ковбас українського виробництва.

Завітайте на святковий шопінг за адресою: м. Луцьк, вул. Задворецька, 2.

Графік роботи: з 9:00 до 21:00.

Instagram: @vynasvitu_lutsk 

Facebook: Вина світу Луцьк