Український дизайн-бренд NOOM створив лімітовану серію крісла для Vienna Design Week

Український бренд NOOM вперше візьме участь у Vienna Design Week, де представить своє крісло Gropius у новому прочитанні від віденської архітектурної студії MezzaMaiso. Ця колаборація, яка об’єднує українську та австрійську візії сучасного дизайну, стане частиною експозиції COLLECTIBLESTHE EXCLUSIVE COLLECTORS PIECES OF TODAY.

Кілька місяців тому архітектори та засновники MezzaMaiso з Відня звернулись до NOOM з пропозицією об’єднатися та створити лімітовану серію крісла Gropius спеціально під подію Vienna Design Week. Ця співпраця є важливим етапом як для NOOM, так і для MezzaMaiso, вона свідчить про потужну кроскультурну синергію дизайну, про силу творчості в умовах інформаційно-цифрової реальності, про дослідження сучасного дизайну.

«Дизайн не знає кордонів, і ця співпраця між NOOM та MezzaMaiso свідчить про потужність кроскультурної креативності. Я рада, що Україна є невід’ємною частиною сучасного світового ринку дизайну», – ділиться Катерина Соколова, співзасновниця і головний дизайнер NOOM.

У рамках Open Studio Days 22 вересня засновники та дизайнери MezzaMaiso запрошують відвідувачів зазирнути за лаштунки їхньої роботи, поглибитися в останні тренди інтер’єрного дизайну та поринути в захопливий світ підібраних і створених MezzaMaiso колекції предметів.

 

MezzaMaiso Open Studio Day:

22.9.2023, 2pm–8pm

PRESS Preview 12 pm – 2pm

Gumpendorfer Str. 6/20

Сайт: www.noom-home.com

www.mezza-maiso.com