Все про догляд за шкірою губ

Восени шкіра губ особливо чутлива, тому варто озброїтися арсеналом продуктів для процедур догляду. Пам’ятаймо, що шкіра цієї ділянки тонка, тому уваги потребує ще більше, аніж шкіра обличчя. Однак якщо дотримуватиметеся наших рекомендацій, то із доглядом за шкірою у цій зоні проблем не виникатиме.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ БАЛЬЗАМ

Для зволоження та живлення шкіри губ косметологи створили спеціальні косметичні засоби, які допоможуть впоратися із надмірною сухістю в осінні днини. Бальзами містять у собі ефірні олії, що пом’якшують та захищають шкіру. Цілющий бальзам заспокоює подразнену ніжну зону та загоює тріщинки. Також сьогодні можна обрати бальзам із будь-яким смаком та ароматом. Старайтеся наносити засіб на ніч та вранці кілька разів на день, особливо якщо ви довго гуляєте на свіжому повітрі. Можна використовувати як самостійний засіб або перед нанесенням декоративної помади. Обирайте бальзами, що мають у складі вазелін, олію ши, жожоби, макадамії та токоферол (вітамін E), а також бджолиний віск, цераміди, пантенол (вітамін B5), гіалуронову кислоту.

СКРАБИ ДЛЯ ГУБ

В осінній і зимовий час шкіра губ потребує живлення й зволоження так, як ніколи, саме тому всі косметичні і домашні засоби повинні бути більш м’якими, щільними, але не жирними. Скраби на цукровій основі покращують мікроциркуляцію та сприяють відлущуванню мертвих клітин шкіри. Його наносять масажними рухами на шкіру губ, але невеликою кількістю. Обирайте цукрові скраби для губ, що збагачені медом, вазеліном, рослинними оліями, ягідними екстрактами та вітамінами. Додатково можна щоранку проводити масаж зубною щіткою. Після таких стресових процедур, шкірі обов’язково потрібне живлення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Скраб для тіла: 4 рецепти, які можна приготувати вдома

Скраб для тіла: 4 рецепти, які можна приготувати вдома

МАСКА ДЛЯ ГУБ

Завдяки маскам шкіра губ буде пружною, вона поверне їм яскравий колір і додасть об’єму. А ще така маска вдало готує їх перед нанесенням макіяжу. Обирайте засоби з гіалуроновою кислотою, рослинними оліями й екстрактами, а також з вітамінами, жирними кислотами, амінокислотами та мікроелементами. Можна наносити тонким шаром замість бальзаму, коли губи сохнуть. Для нічного догляду варто нанести засіб на губи і навколо них товстим шаром перед сном, вранці позбутися залишків.

ЗАСОБИ З SPF

Усі засоби для губ, окрім нічних, варто обирати із сонцезахисним фактором. SPF 15 або 20 підійде для щоденного застосування, але влітку на морі обирайте потужніший захист, наприклад, SPF 25 або 30. Бальзами з оксидом цинку чи діоксидом титану у складі створюють щит для УФ-променів, бо не проникають у глибокі шари шкіри губ. Тому не забуваймо оновлювати засіб на губах упродовж кожних півтори чи дві години, після басейну чи прийомів їжі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Too much water: чим небезпечний надлишок води в організмі

Too much water: чим небезпечний надлишок води в організмі

ВОДНИЙ БАЛАНС

Найголовнішим фактором сухості шкіри може бути недостатня кількість води. Щодня потрібно випивати денну норму звичайної води. Чай, кава та соки – не вважаємо за воду. Зволоження спочатку йде зсередини, а потім посилюється косметичними засобами. Результат не забариться та відобразиться на вашому метаболізмі, стані шкіри, волосся і губ.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як доглядати за волоссям у холодну пору року?

Батер для тіла: все, що потрібно знати про засіб

Натуральна й органічна косметика: у чому різниця?

Масаж Тоффа: чому варто спробувати унікальну методику

Як швидко прибрати набряк з обличчя?

Все про ін’єкції колагену

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
Frame 280
200211111111111111
JUNA131111111111111111
rosabellaa
lidiyasmetana
Queenfluence_campaign2 copy
plashky-sajt-new-2-kopiya
img_8476-copy-copy
job_13762-kopyya-copy-copy
gunia2043-copy-copy