Як облаштувати робочий кабінет: розповідає авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

Затишне місце, яке надихає та мотивує, – запорука якісної та ефективної роботи. Багато людей вже переконались в цьому, позаяк працювали дистанційно в період карантину чи особистої ізоляції. Щоб затишно облаштувати своє робоче місце чи робочий кабінет, варто прислухатись до кількох порад від авторки блогу про красу, декор та ремонт Хелен. Надихаємось разом зі Space mag.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Art de la table: все про мистецтво декорування столу

«Якщо кожного дня ви будете заходити в кабінету, в якому, здається, працює лінива, дезорганізована, невмотивована людина, ви й самі себе таким бачитимете». Ці слова з книги Ребекки Вест «Щасливий дім», яку я раджу до прочитання.

Пропоную почати оформлення домашнього офісу з пошуку красивого й ефектного крісла. Саме так, крісло має бути акцентом у кабінеті. Уявіть себе успішною й натхненою у своїй справі і пошукайте те, що личитиме саме вам.

Шкіряне чи оксамитове, коньячне чи кольору лайму. Таке, щоб у вашій відсутності крісло прикрашало кабінет, а з вами – доповнювало вашу красу.

Кабінет має надихати на роботу, тож подумайте, яке оточення додасть вам натхнення. Чи це місце без жодних речей, можливо, з ноутбуком, а може з мудбордом на стіні.

ОБОВ’ЯЗКОВІ АТРИБУТИ НА МОЄМУ СТОЛІ:

1) Квіти. Це можуть бути як свіжі квіти, так і сухоцвіти.

2) Красивий графин зі склянкою для води. Чудова нагода піклуватися про себе під час роботи.

3) Свічка в красивому свічнику. У похмурі дні вона додає необхідної атмосфери.

4) Настільна лампа з теплим світлом.

5) Улюблені книги на столі. Можна відкривати розворот з картинками або ж мотиваційними фразами і змінювати час від часу на нові.

6) Щоб уникнути дрібного безладу на столі, варто придбати коробку чи кошик і складати все в одне місце, якщо в столі не має шухляди.

І найважливіше в домашньому офісі – красиво одягатися. Я не маю на увазі туфлі та костюм, але чистий одяг та зачіска – це складова мотивації та натхнення.

Успішний не дорівнює дорогому. Проте це означає, що вам варто жити й працювати в просторі, що орієнтований на ваше майбутнє та ваш успіх.

INSTAGRAM: @quietnliving

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Простір визначає свідомість. Оточення підсвідомо впливає на світогляд», – авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

«Скелети в шафі»: все про оформлення гардеробної кімнати

Підбірка найестетичніших сніданків від авторки блогу про красу, декор та ремонт

Як обрати естетичний текстиль в холодну пору року для затишку в оселі?

Як створити домашній затишок: елементи декору для вашої оселі

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР