«Простір визначає свідомість. Оточення підсвідомо впливає на світогляд», – авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

Особлива атмосфера затишку, теплоти та комфорту. Саме такий вайб відчуває кожен, хто завітає у блог Хелен зі Львова. Він наповнений корисними підбірками, порадами щодо ремонту та декорування, а найголовніше – величезною порцією натхнення.

Чому так важливо оточувати себе красою, як тренувати надивленність та чому у блозі дівчини не буде реклами? Знайомимо вас із авторкою блогу про красу, декор та ремонт – Хелен. 

Який шлях довелося подолати, щоб віднайти улюблену справу?

«Улюблена справа – це фотографія, якою я займаюся вже 11 років. Почула голос з середини й вирішила бути фотографинею. Декор і створення затишку – це хобі, яке я не можу не вивчати та не ділитися цим».

Як вирішили покинути університет? Чи важко було прийняти таке рішення?

«Прийняла рішення покинути університет на черговій лекції. Мені накипіло, тому що я тратила свій дорогоцінний час. Зробити це було легко. У цей час мене перевели на стипендію, проте це також не стимулювало залишитись. Рідні мене зрозуміли та підтримали, хоча 10 років тому це було дуже дивно для суспільства».

Розкажіть, як давно з’явилася любов до деталей?

«Фотограф відрізняється від не фотографа умінням бачити деталі та світло. Тож ця любов зі мною давно. З маленьких деталей складається ціла картина».

Чому не плануєте створювати декор на замовлення?

«Декорувати чийсь дім не бачу сенсу. Я хочу надихнути людей почути себе і розуміти свої бажання та потреби. Це неабияке задоволення підбирати «свої предмети» для власного затишку. Знаю безліч випадків, коли після роботи дизайнерів люди не відчувають затишку в новому інтер’єрі».

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Спальне питання: як обрати постіль

Спальне питання: як обрати постіль

Чим пишаєтеся найбільше у своїх досягненнях?

«Пишаюся, що ми з чоловіком не побоялися і відвідали 35 країн. Ми жили там деякий час і переймали іншу культуру та бачення. Це розширює світогляд. Ми не боїмося втілювати свої нестандартні ідеї, наприклад, у нашому домі є паркетна підлога на кухонній стільниці та промислова бетонна підлога у вітальні».

Назвіть ТОП 3 об’єкти, де інтер’єри вас вражають. Чому саме ці?

«1. Кафе-пекарня «ХЛІБНИЙ» (той, що на вул. Б. Хмельницького, Київ).

  1. Ресторан «Бelkin» у парку Пушкіна (Київ).
  2. Піцерія «Промінь» у Львові.

У цих закладах я відчуваю душевну схожість. У перших двох присутня французька елегантність, а в Промені – «вільність» від слова вільний. У всіх них я відчуваю правдивість матеріалів, предметів і автентичність».

Чому так важливо оточувати себе красою?

«А чому французи змалечку вміють жити красиво? А в пострадянських країнах люди живуть, щоб хоч би якось вижити. Не ділитися щастям, бо врочать? Простір визначає свідомість. Оточення підсвідомо впливає на світогляд».

Як тренувати надивленість?

«Мені більше до вподоби слово «споглядати». Це і подорожувати свідомо, щоб максимум побачити, як і чим живуть місцеві. І кожного дня присвячувати час красивому, а це будь-яка творчість: фотографія, інтер’єр, архітектура, картини, кіно, навіть реклами світових брендів. Важливо аналізувати, що саме там красиве».

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як створити домашній затишок: елементи декору для вашої оселі

Як створити домашній затишок: елементи декору для вашої оселі

У вашому блозі відсутня реклама, з чим це пов’язано?

«А чому обов‘язково має бути реклама? Це нав’язаний ярлик. Свій блог веду для того, щоб надихнути інших та вдосконалювати себе, а я можу собі дозволити не брати бартер чи огляди товарів та послуг за оплату. Але в мене з’явилася мета збільшити авдиторію, щоб розповісти про майбутній проєкт. Тому я експериментую і роблю більше корисного за репости свого блогу».

Топ-3 бренди для створення домашнього затишку.

«Zara Home, H&M Home, Alinea. Можливо банальні, але найчастіше я купую саме тут. Їхні рекламні кампанії та каталоги (Alinea) вчать, як красиво поєднувати предмети, робити красиво в інтер’єрі чи на обідньому столі. Тільки бери та наслідуй».

 

INSTAGRAM: @quietnliving

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Спальне питання: як обрати постіль

Прованс, неокласика чи скандинавський стиль: як обрати штори для різних стилів

Лайфхак для мами: як зробити квартиру безпечною для дитини

Як створити домашній затишок: елементи декору для вашої оселі

6 ідей для модної та затишної кухні

Куди віддати речі, які вам більше не потрібні

Ремонт без помилок: поради від Ангеліни Богданович

Мотиви минулого. Стиль Mid-century modern

ї

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР