Як створити будинок щастя: все про вчення Васту від Тетяни Максимюк

Васту починається з усвідомлення того, що будинок – не просто те місце, де ви проводите час, спите, зберігаєте речі та приймаєте їжу. Будинок – це ще й потужне джерело сил, натхнення, здоров’я, добробуту, процвітання та сімейного щастя. З погляду стародавніх знань Васту, помешкання може приносити успіх або, навпаки, забирати сили та провокувати негатив. Як ми, сучасні мешканці будинків та котеджів, можемо застосовувати ці давні знання у своєму житті? І чи зараз ці правила працюватимуть на нас? Хто такий Васту і як налагодити взаємини з ним? Про це ми розповідаємо разом із васту-консультанткою Тетяною Максимюк.

Пані Тетяна після пізнання багатьох езотеричних наук прийшла саме до Васту. Це частина ведичних знань, найдавніша у світі наука про будівництво, архітектуру та облаштування простору. Її вік налічує понад 5 000 років. Під час карантину жінка захопилася вивченням ведичних наук, потім постулатів фен-шую, а згодом натрапила на курс «Духовне домоведення». Фраза, яку Тетяна почула на одному з занять, торкнула її до глибини душі: «Якщо ви розумієте духовне домоведення, Васту і його енергії, то ви можете керувати своїми домочадцями, навіть не виходячи з дому». Здавалося б, як ми можемо впливати на рішення інших індивідів, з якими живемо? Головне – це розуміння того, що не ми керуємо. Це робить Васту після того, коли правильно гармонізуємо будинок. Так, згодом, Тетяна почала навчатися в одного з вісімнадцяти мудреців – доктора Сахасрабуддхе, який володіє знаннями вчення Васту для того, щоб допомагати іншим правильно спрямовувати енергію та керувати своїм життям. Ми творимо свій домашній затишок, але часто не можемо у ньому перебувати через сварки, конфлікти та розлучення. У чому ж причина? Дізнаємося разом завдяки знанням Тетяни Максимюк.

ЩО Ж ТАКЕ ВАСТУ?

Знання Васту прийшло вісімнадцяти мудрецям в Індії через медитацію та аскезу, однак це не означає, що ці правила застосовують лише в Індії. Наука заснована на законах природи, енергетичних потоках Всесвіту, впливі планет і елементів, які однаково впливають на людину в будь-якій точці світу. Відтак Васту – це універсальне знання для всіх людей, а користуватися ним можуть люди будь-яких релігійних конфесій та національностей.

Бог Шива одного разу був залучений до битви з демоном. Поки йшла запекла боротьба, Шива почав рясно потіти, і Васту-пуруша народився з крапельки його поту. Внаслідок такої появи на світ у момент боротьби Васту-пуруша мав одну особливість: він був дуже голодним і почав пожирати все на своєму шляху. Інші боги прийшли до Господа Брахми за захистом, благаючи його зробити щось із цією новою істотою, яка знищувала їхній світ.

ХТО ТАКИЙ ВАСТУ І ЗВІДКИ ВІН УЗЯВСЯ?

Розберімося передусім, хто такий Васту і звідки походять перші згадки про нього. Один із найдавніших трактатів з Васту, Брихат-самхіта, містить у собі міф про походження Васту-пуруші, Божества Васту. Брахма штовхнув Васту-пурушу і той упав, приземлившись. Тієї ж миті Брахма сказав богам, яких було сорок п’ять, сісти на Васту-пурушу і не дозволяти йому піднятися. Під вагою такої кількості богів Васту-пуруша молився Брахмі про милість, після чого він відчув жалість до нього і дарував йому благословення вгамувати його нескінченний апетит від мешканців будинків, які будуть побудовані на ньому. Натомість Васту-пуруша залишився «вбудованим» у землю, тому він повинен дбати про здоров’я та добробут мешканців. Але він міг шукати собі їжу самостійно, якщо мешканці годували його неправильно. Ті, хто не дотримувалися правил Брахми, пробуджували б апетит вічно-голодного створіння та страждали від наслідків.

Однак це лише міф, а реальне значення символу Васту-пуруші набагато глибше. Історія Васту-пуруші – це наша особиста історія. Людина складається з фізичного тіла (Васту), і тонкої енергії або душі (пуруші) у ньому. Аналогічно Васту-пурушу можна розглядати як енергію життя у фізичній структурі. Так само, як наше тіло і душа з’єднані, будинок (тіло) і Васту-пуруша (душа) пов’язані нерозривно.

Для правильного гармонійного життя у вашому будинку потрібно навіть ділянку обирати за філософією Васту. Саме такі послуги і надає Тетяна Максимюк. Навіть планування будинку важливе за вченням Васту. Якщо квадрат не повний – відрізані деякі частини Васту-пуруші – мешканці страждатимуть. Якщо Васту-Пуруші немає правої руки, вони втратять достаток, добробут; якщо немає лівої руки, то будуть втрати грошей та їжі. У випадку відсутності голови – господар страждатиме на відсутність чеснот і процвітання. Якщо немає ноги, то господар будинку (головний чоловік сім’ї) стане слабким, а жінка буде стурбованою, тривожною. А якщо Васту-пуруша наділений усіма кінцівками, мешканці цього будинку будуть успішними і щасливими.

ЯК ЗДІЙСНЮВАТИ КОРЕКЦІЮ ЗА ВАСТУ?

За послугами корекції, звісно, потрібно звертатися до кваліфікованих консультантів. Однак перед корекцією необхідно визначити, які саме проблеми існують у вашій квартирі /будинку чи іншому приміщенні. Для цього необхідно скласти «План дефектів Васту». Так спершу здійснюють заміри та створюють план квартири чи будинку. Необхідно зробити це якомога точніше. Для будинку створюють плани для кожного поверху окремо. Потім необхідно визначити орієнтацію квартири/будинку за сторонами світу. Це необхідно зробити також максимально точно. Коли план готовий і зорієнтований за сторонами світу, визначають центр (Брахмастан) – точку перетину діагоналей. Якщо квартира має неправильну форму, то допоміжними лініями план добудовують до правильної форми (квадрат або прямокутник), а потім визначити центр.

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЄ ВАСТУ-КОНСУЛЬТАНТКА ТЕТЯНА МАКСИМЮК?

  • Вибір правильно ділянки для будівництва.
  • Вибір планування будинку.
  • Вибір кольорової гами.
  • Створення ландшафтного дизайну.
  • Комплексні консультації для бізнесу.
  • Разова консультація для бізнесу.
  • Васту-консультація з повним супроводом.

Васту може допомогти нам підвищити позитивні вібрації в нашому будинку і усунути негативні енергії всередині будинку і навколо, залучаючи позитивні вібрації у свій будинок, ви залучаємо добробут і достаток для всіх тих, хто проживає в будинку. На своєму досвіді Тетяна переконалася, що ця філософія справді діє! Сьогодні у неї багато клієнтів, які також впевнені в енергії Васту, оскільки кожен із них уже досяг бажаного ефекту після корекції власних будинків.

Васту є практичною наукою. Її переваги реальні й відчутні. Вона вчить людину жити в балансі та гармонії. Тетяна переконана, що цю науку повинен знати кожен. Ми – господарі свого життя, але досягти щастя можливо лише завдяки балану й гармонії, яку сповідує філософія Васту.

Якщо ви зацікавилися і мрієте побудувати/спланувати свій будинок за законами цієї науки, то краще починати роботу одразу з фахівцем. Замовити консультацію в Тетяни можна, написавши їй на сторінки у соцмережах. Там вона ділиться своїми знаннями, тому підписавшись, ви можете осягнути концепт Васту з перших уст.

Тетяна запрошує дизайнерів інтер’єру до співпраці – лише разом зі знаннями та практичними вміннями фахівців у цій сфері можна створити будинок для досконалого життя чи офіс для збільшення прибутку.

INSTAGRAM: @maksumyuk_tatyana

FACEBOOK: Tatyana Maksimyuk

ТЕЛЕФОН: +38 (050) 69 04 822.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Як облаштувати робочий кабінет: розповідає авторка блогу про красу, декор та ремонт Хелен

Як облаштувати однокімнатну квартиру у новобудові

«Скелети в шафі»: все про оформлення гардеробної кімнати

Як створити домашній затишок: елементи декору для вашої оселі

Art de la table: все про мистецтво декорування столу

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР