Зима близько: як обрати правильний верхній одяг

Верхній одяг – це один із найважливіших елементів гардероба, а ще один із найдорожчих. Саме тому хочеться бути переконаною у тому, що річ прослужить вам не один сезон. Тому варто знати, як правильно обрати верхній одяг, а також про те, як уникнути помилок у стилі.

Щоб вибір дійсно тішив вас, Space mag. розповідає про найпоширеніші помилки у виборі верхнього одягу, які точно робила (чи продовжує робити!) кожна з нас.

НЕПРАВИЛЬНА ДОВЖИНА

Якщо ви хочете, щоб верхній одяг гармоніював з іншими речами вашого гардероба, обирайте довжину приблизно до середини литки і нижче. Такі моделі будуть мати гарний вигляд і з сукнями, спідницями (приховають їх або будуть однакові за довжиною), а також з брюками, джинсами, кюлотами, бермудами та палацо.

НЕ ТОЙ КОЛІР

Тренд сезону – це про яскраві кольори. Однак тренд швидко мине, а колір вам набридне або буде не підходити до інших кольорів гардероба. Тому обирайте нейтральну палітру – сірі, чорні, коричневі кольори або хакі. Ці відтінки мають благородний шлейф, створюють «дорогий» образ, а також їх легше поєднувати з іншими кольорами. Якщо у вас немає можливості заздалегідь продумувати кожен образ, краще відмовитися від використання принта у верхньому одязі. Якщо ж без цього ніяк, вибирайте класику – клітинка, смужка чи «гусячі лапки».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Який елемент одягу змушує образ мати «дорогий» вигляд? 7 порад від стилістки

Який елемент одягу змушує образ мати «дорогий» вигляд? 7 порад від стилістки

 

НЕПРАВИЛЬНИЙ ФАСОН

Масивні рукави та плечі, бахрома – це все яскраві елементи образу. Але якщо ви все-таки обираєте верхній одяг не на один сезон, то віддайте перевагу класиці.

БЕЗ ФУРНІТУРИ

Неправильні ґудзики, кнопки та декор можуть зруйнувати концепт найсильнішого образу. А у випадку з верхнім одягом тим паче. Щоб уникнути таких помилок, обирайте максимально мінімалістичний декор, а ще краще – звертайте увагу на повну візуальну відсутність таких елементів.

НЕПРАВИЛЬНИЙ НАПОВНЮВАЧ ОДЯГУ

Сучасні технології дозволяють створювати дійсно теплі речі без використання натуральних матеріалів. З видами наповнювачів для верхнього одягу ми знайомилися ТУТ.

Окрім того, пуховики з якісним штучним наповнювачем набагато зручніші у використанні: за ними простіше доглядати, вони легше за вагою, не викликають алергію.

ВЕРХНІЙ ШАР ОДЯГУ

Обов’язково звертайте увагу на верхній шар – переконуйтеся в тому, чи буде він відштовхувати вологу і пропускати вітер. А ще не забувайте ознайомитися з правилами догляду за цими елементами вашого гардероба. Часто верхній одяг, який має захисний шар, не можна прати, адже є ризик, що він втратить свої захисні властивості. Обдумайте це заздалегідь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Осінні тренди в образах волинських інфлюенсерок

Streetstyle: образи українських інфлюенсерок на Milan Fashion Week

Що потрібно додати до осіннього гардероба

Уже в минулому: головні антитренди 2022 року

Осінь близько: яке пальто обрати?

Правила багатошаровості: що, як і за чим одягати

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР