подарунки

TIME TO BLOOM WEEK: стартує тиждень до 8 березня від Space

Весна — це завжди особлива атмосфера. Незабаром все замайорить нарцисами та тюльпанами, співом пташок та щирими посмішками, нагадуючи про Міжнародний жіночий день — 8 березня. Але що ж подарувати коханій, мамі, сестрі або донечці? Як правильно підготуватись до свята та обрати образ, в якому сяятимеш щастям?

 

Список традиційних подарунків на 8 березня зазвичай складається з букетів квітів та цукерок. Іноді цей джентльменський набір доповнюють парфуми або кухонні аксесуари. Каструлі, звісно, завжди потрібні в господарстві, але в це свято кожна жінка хоче відчути себе коханою та отримати цікавий, незвичайний, а головне — особливий подарунок. Щоб чоловікам було легше обрати подарунок для найрідніших, а жінками полегшити життя у створенні образів, виборі зачісок та макіяжу, ми влаштовуємо TIME TO BLOOM WEEK на spacemag.com.ua!

подарунок жінці
прикраси браслет
прикраси

Упродовж цілого тижня ми розповідатимемо про бренди, які стануть вдалими помічниками у виборі подарунка, а також надихатимемо на втілення нетривіальних ідей, щоб здивувати кожну жінку.

Тому пропонуємо вам взяти участь у TIME TO BLOOM WEEK та розмістити інформацію про свій бренд, послуги або ж товари на стрічці модного онлайн-ресурсу spacemag.com.ua.

Найвідоміші луцькі бренди вже тут. Не пропусти можливість сяяти на стрічці модного онлайн-ресурсу spacemag.com.ua разом із ними!

 

Усім тепла, щирих обіймів та щастя!

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР