Born in Ukraine: SOVA святкує День Народження подарунками для української армії

Народжені в Україні – митці, вірші, музика, ідеї і бренди. Всі вони такі різні, але об’єднані своєю свободою, незламністю, креативним баченням та гордістю за своє походження.

У нас, як і у всіх українців, одне спільне бажання – Перемога. Святкуючи 22 роки бренду SOVA ми не тільки загадаємо найбажаніше, а й допоможемо йому якнайшвидше здійснитися. У червні ми згадуємо про великі та маленькі перемоги українців та нашого бренду і разом з вами перераховуємо кошти на армію та наближати Перемогу України.

З 1 по 30 червня 5% від продажу кожної прикраси SOVA буде перераховано до однієї з 6 благодійних організацій та фондів, які займаються допомогою українській армії, медикам та родинам, які постраждали від війни. На яку саме допомогу підуть кошти з продажу, клієнт може вирішити самостійно, вказавши організацію при здійсненні покупки. Обрати можна між фондами «Повернись живим», «Кожен може», Hope.ua, Help Ukraine Center та медичним батальйоном «Госпітальєри», БО «Ти не один» (Благодійний фонд 1+1 медіа).

Пишаємося своєю Батьківщиною та святкуємо вже 22 роки натхнення Україною. Святкуйте разом з нами.

САЙТ: sovajewels.com

INSTAGRAM: @sovajewels

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Свято життя: ювелірний дім SOVA присвятив новорічну колекцію Риму

Енергія води і вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA

Ювелірний дім SOVA анонсував колаборацію з українським гуртом The Hardkiss

Богемна MUSE від ювелірного дому SOVA

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР