«Наші діти – наше майбутнє!»: СК «СПОРТ ЕСТЕТ» проводить набір дівчаток

24 лютого розділило наше життя на «до» та «після». Всі ми втратили спокій, впевненість у нашому завтра, наші звичайні побутові радощі та ритм життя.

Діти завжди чутливі до будь-яких життєвих перемін, які кардинально змінюють їхню щоденну рутину. Недарма психологи радять якнайшвидше повертатись до побутових страв: приготування сніданку, похід у магазин, читання книги, тренування.

Останній пункт є надважливим, оскільки спорт – один з найдієвіших способів боротьби зі стресом. Під час тренувань ваша дитина може відключитися від потоку новин, змістити фокус уваги на своє тіло та поспілкуватися з іншими дітками. До того ж регулярні фізичні навантаження допоможуть їй підтримувати тіло в тонусі та сприятимуть кращому самопочуттю та нормалізації емоційного стану. Спорт є важливим проявом турботи про себе, що конче потрібно в умовах сьогодення.

Проявити любов і турботу до фізичного та емоційного здоров’я своєї дитини можна через тренування художньою гімнастикою у СК «СПОРТ ЕСТЕТ».

Спортивний клуб проводить набір дівчаток на заняття з художньої гімнастики.

«Наші діти – наше майбутнє! Тому ми повинні створити безпечні умови для відновлення їх улюблених занять художньою гімнастикою. Звісно, не всі мають змогу відновити повноцінно тренування. Але виконання елементарних завдань в домашніх умовах є чудовою альтернативою. Такі тренування підтримують фізичну форму, а м’язова пам‘ять допомагає у цьому.

Навчитись нового й розвиватись щодня – реально. Головне – бажання й підтримка батьків та тренера», – поділилась головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська.

Художня гімнастика у «СПОРТ ЕСТЕТ» – це відкритість та щирість у роботі з вашими дітками. Це велика дружня команда, де всі один за одного. Це індивідуальний пошук та розкриття сильних сторін кожної дівчинки. Це незабутні емоції від спільних поїздок, змагального та тренувального процесу. Це виховання сильного характеру, дисципліни та цілеспрямованості.

INSTAGRAM: @sport_estet_rg

@anjyta_voynarovska

FACEBOOK: Sport Estet

Тел.: +38 (050) 161 60 65.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Розтяжка – це важко, але я не плачу»: найменші вихованки СК «СПОРТ ЕСТЕТ» поділились секретами ідеальної розтяжки

Про відкриття філії у Ковелі, підсумки року та як зберегти фігуру в період свят розповідає головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

«Змагання для глядачів – це свято, для гімнастки – це хвилювання», – головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

«Чемпіонками стають найвитриваліші», – головні тренерки СК «СПОРТ ЕСТЕТ»

СК «СПОРТ ЕСТЕТ» – це виховання сильного характеру та дисципліни», – головна тренерка Анна Войнаровська про історію клубу, перемоги та мотивацію

POST A COMMENT