Іра Леван в образі SOVA - Sophie

Вибір редакції: 4 образи від ювелірного бренду SOVA

Мінімалізм, або трендові поєднання прикрас з дизайнерських колаборацій – аксесуари від бренду-трендсеттера SOVA уже понад 20 років закохують у себе мільйони українських жінок та надихають сучасних дівчат до створення власного ювелірного гардероба. З листопада цього року приміряти прикраси бренду можна й в Луцьку. Острів можна знайти з правого боку від головного входу в ТРЦ «ПортCity». Тут представлено 21 колекцію та дизайнерські колаборації, включаючи нову лінійку прикрас TOKYO.

 

Space mag та SOVA зібрали 4 ювелірні образи для успішних жінок. Кожна може доповнити свій наряд унікальними аксесуарами, які стануть грамотними акцентами образу. Для підтвердження – ми підібрали 4 ювелірні луки, які подарують довершеність вашому вбранню. 

 

Прикраси приміряла головна редакторка глянцю Space mag Ірина Леван.

INDIA

Жовтий колір в Індії символізує добробут та успіх, тому колекція створена винятково з жовтого золота. А ще на Сході побутує традиція носити багато прикрас одночасно. Відтак усі вироби колекції  INDIA гармонійно поєднуються між собою та доповнюють одне одного. Кожна сучасна леді має звернути увагу на обручку з жовтого золота, яку так легко доповнити браслетом, кольє або моносережкою з цієї ж серії. 

До слова, моносережку можна трансформувати, додавши підвіску. Це дозволяє інтерпретувати образи абсолютно до будь-яких подій, бавлячись з нетривіальними рішеннями, які пропонує SOVA.

Іра Леван в образі SOVA - India

SOPHIE

Ця колекція дивує шанувальників прекрасного бароковими мотивами, коли неідеальні форми були в особливій пошані. Сьогодні ж цінують самобутність, тому колекція SOPHIE по-своєму особлива. Образ, для якого ми обрали сережки із жовтого золота з перлиною. А потім додали до них кольє з цієї серії. Таку прикрасу можна одягати до суконь, а також сміливо поєднувати зі светрами з гострими чи круглими вирізами. Аксесуари SOPHIE стануть вашими найкращими супутниками і на партнерській зустрічі, і на побаченні з коханим, і на гламурному вечірньому івенті.

Іра Леван в образі SOVA - Sophie

TOKYO

Кожна лінія виробів цієї колекції – лаконічна та стримана, як самі японці. Кольє, браслети, сережки та обручки-трансформери – у кожній з прикрас відчувається магія круглих елементів, які нагадують обриси сонця з національного прапора. На Ірині – кольє з білого золота, яке вже пристосоване до темпу шумного Луцька. Досконалим компаньйоном для нього редакція обрала сережки з білого золота з колекції МЕГАПОЛІС. Секрет головної редакторки у тому, щоб завжди залишатися собою, не зраджуючи своїм звичкам. І сережки з білого золота колекції МЕГАПОЛІС стали для неї ще одним мастхевом.

Іра Леван в образі SOVA - Tokyo

MOONLIGHT

Місяць залишається на небі, але його сяйво супроводжує і під час світлої частини дня. Ще з давніх-давен ця зірка символізувала мінливість, відтак – вміння витримувати труднощі. Саме те, що потрібно для ділової жінки. Сережки з білого золота з австралійським опалом колекції MOONLIGHT подарують образу новий настрій.

А до нього ми ще додали кольє з білого золота та діамантами, щоб точно зафіксувати момент. Зберігати дорогоцінні миті життя в єдиному камінчику – хіба це не дивовижно?

Іра Леван в образі SOVA - Moonlight

Наразі є чудова нагода познайомитися з ювелірним брендом ближче. До 30 листопада в SOVA діє BLACK SALE до -55% та вперше знижки на нові колекції до -43%. 

Всі прикраси доступні для замовлення в мережі магазинів SOVA та на сайті.

 

sovajewels.com

INSTAGRAM: @sovajewels

FACEBOOK: SOVA

POST A COMMENT