Як луцькі салони краси проживають війну?

Повномасштабне вторгнення рф на нашу територію, без сумнівів, вплинуло на кожного і на кожну сферу життя. Попри те, що Луцьк став «тиловим» містом та прихистком для багатьох українців, які втратили домівки, місцевий бізнес перебував у невизначеності. Ми вирішили поспілкуватися з власниками салонів краси нашого міста про те, як вони впоралися з усіма викликами війни та змогли відновити роботу попри все.

«КАЗКА»

Instagram: @kazka_lutsk

Адреса: м. Луцьк, пр. Волі, 29а.

«Наше Королівство Краси «Казка» засноване 9-го вересня 2010 року. Цьогоріч нам виповниться 12 років. Вже протягом останніх п‘яти років ми – власники салону – Роман і Євгенія, проживаємо в Іспанії, де маємо власну клініку/салон краси, і тому постійно поєднуємо життя і роботу у двох країнах.⁣⁣⠀

До 24 лютого цього року ми працювали більш-менш стабільно. У нас була відносно невелика команда, адже пандемія і деякі зовнішні фактори все-таки дещо змінили наш салон протягом останніх двох років. Але оскільки 2022 рік мав бути легшим і кращим ніж попередні, то у нас були грандіозні плани, в які входило навчання майстрів за кордоном, розширення команди, введення нових послуг і покупка нового обладнання, і звичайно – наша особиста присутність в салоні мінімум кожних два місяці (як це було раніше). Війна зруйнувала всі плани. Наш колектив практично повністю розпався.

Вперше салон відчинив свої двері на 13-й день війни. Спочатку ми виходили під запис, адже було багато запитів від наших постійних клієнтів, а на повний робочий день майстри не готові були виходити через постійні сигнали тривоги. Практично одразу ми зрозуміли, що нам потрібно набирати нових професіоналів хоча і розуміли, що це практично неможливо. Троє із шести наших нових працівників приїхали в Луцьк через війну з інших міст (Києва, Херсона, Запоріжжя). Там вони працювали за спеціальністю, а двоє з них мали власні салони краси. І тепер у нас абсолютно нова команда, із двох перукарів, двох майстрів манікюру/педикюру, косметолога та адміністратора.

Попри складні часи, ми можемо сміливо сказати, що війна змінила наш бізнес на краще, як би абсурдно це не звучало. Адже ми всі переоцінили наше життя і почали ще більше цінувати час, хороших людей і нові знайомства. Ми змогли організуватися і зібрати абсолютно нову казкову команду професіоналів, якої, не побоїмось так сказати, у нас в салоні за всю історію ще не було! ⁣⁣Отож, наша команда:

  • двоє перукарів: Артем (працював на телебаченні з українськими зірками, а також у двох салонах краси преміумкласу в Києві) та Ольга (приїхала до нас із Запорізької області, де була власницею салону краси, який за цікавим збігом також мав назву «Казка»);
  • двоє майстрів манікюру/педикюру: Оля (родом із Херсону, де мала власну студію краси преміумкласу), а також Ілона (нейл-майстер з досвідом роботи 7 років);
  • сертифікований косметолог Софія з медичною освітою;
  • наша привітна, завжди усміхнена і супер-професійна адміністратор Наріне, яка допомогла нам зібрати цю надзвичайно потужну команду професіоналів.

Враховуючи те, що ми, як завжди працюємо з кращими препаратами, оригінальними апаратами та новітніми методиками (адже маємо прямий доступ до європейського ринку краси завдяки нашій клініці в Іспанії), – і маючи на сьогодні таку сильну команду професіоналів, обіцяємо, що абсолютно кожен хто завітає у «Казку» – приємно здивується нашим змінам і захоче повернутися до нас знову і знову!

Нині «Казка» повністю відновила свою роботу і ми працюємо з понеділка до суботи з 10:00 до 20:00. До зустрічі в «Казці»!⁣

САЛОН НОМЕР 1

Instagram: @nomer1salon

Адреса: пр. Волі, 11/1.

Наш салон був заснований у грудні 2018 року. До цього у нас також функціонував салон Cloud7Service в РЦ «Промінь». Так склалося, що повноцінно попрацювати нам вдалося лише три місяці, оскільки потім розпочався карантин.

У довоєнний період ми активно розвивалися: розширювали асортимент продукції, вводили в обіг нові товари та послуги. У нас було багато планів, які довелося переосмислити після 24-го лютого.

Після повномасштабного вторгнення ми були повністю розгублені. Ситуація була напружена, усі перебували у стані невизначеності, хтось виїжджав за кордон. Ми також не могли спланувати те, як діяти далі, не могли дати конкретної відповіді персоналу на те, коли відновимо роботу.

Через 10 днів від початку війни ми прийняли рішення працювати суто під запис, оскільки отримували достатньо запитів від клієнтів. У нас є підвальне приміщення, себто, бомбосховище. Воно гарно облаштоване, з кухнею та санвузлом, тому під час повітряних тривог ми ходимо туди.

Війна змінила нас: ми повністю переосмислили цінності, плани, стали діяти раціональніше та більш продумано. Ми по-новому цінуємо життя і ті можливості, які у нас є зараз.

Нині ми працюємо повний робочий день: з 8:00 до 20:00. Частина постійних відвідувачів виїхала за кордон. Натомість у нас з’явилися нові клієнти з різних куточків України. Це суттєво не вплинуло на наш ритм роботи, оскільки ми завжди по максимуму використовували власні ресурси, аби підтримувати економіку. Ми вкладаємося у бізнес, замовляємо рекламу, аби якість наших послуг завжди була на найвищому рівні. Ми далі продовжуємо навчатися і вдосконалюватися, аби надавати нашим клієнтам якісний сервіс та послуги.

FRESH BEAUTY

Instagram: @freshbeauty.space

 @freshbeauty.lutsk

 @svitlanaguryk

Адреса: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 57 (ЖК «Яровиця», перший поверх, приміщення 11).

Телефон: +38 (066) 968 32 46.

Сайт: freshbeauty.com.ua

Салону краси у Луцьку цьогоріч виповнився 1 рік. Ми відсвяткували річницю, подарували приємні емоції нашим клієнтам, замовили величезну кількість патріотичних кульок. Магазин косметики у Ковелі та онлайн функціонує вже 4 роки.

До війни вся наша команда була в Україні. Зараз, на жаль, не всі ще повернулися, проте продовжують бути працівниками FreshBeauty вже онлайн.

Щомісяця ми старалися робити приємне нашим клієнтам, ми розвивалися, додавали в асортимент магазину нові світові бренди, покращували вміння наших майстрів, які їздили на навчання до Києва, Полтави, Львова.

Мабуть, всі в Луцьку пам’ятають новорічну акцію, де ми дарували подарунки усім. Деяким клієнтам пощастило виграти маски для обличчя вартістю 5 000 гривень. Стільки клієнтів за 10 днів у нас ще ніколи не було, як на початку 2022 року. Понад 1 200 людей завітали до нас у магазини в Ковелі та в Луцьку за цей час. Ми були приємно вражені та шоковані.

Потім ми запланували подарунки до 8 березня, які вже дарували під час війни. Дівчата раділи цілим подарункам, мабуть, ще більше.

Планів було багато, а зараз ми знаходимо в собі сили крок за кроком втілювати задумане. Наприклад, ми планували додати сильний відомий бренд космецевтики is Clinical в наш асортимент. Нині він представлений у нашому магазині.

Від початку війни я переживала за своїх працівників. Перше, що я зробила, окрім пакування речей у паніці, – виплатила заробітню платню усім працівникам. У мене була одна думка: «Як зараз моя команда буде без роботи, адже у деяких із них є діти, сім’ї?». Такі питання з’явилися відразу і не покидали мене доти, поки ми не відновили роботу.

Ми відновили роботу за 10 днів від повномасштабного вторгнення. Було багато запитів від клієнтів і я досі безмежно вдячна їм за таку довіру. Спочатку працювала лише одна консультантка, тато якої захищає Україну у лавах ЗСУ. Ми відчули колосальну підтримку клієнтів, зрозуміли, що їм потрібна і косметика, і догляд за собою. Це дозволяє відчути те щасливе довоєнне життя.

Ми вдячні Богу за те, що у нас була можливість працювати. Безперечно, у нас був певний % хейту від тих, хто вважав, що ще зарано відновлювати роботу. Але у мене є чітка позиція – бізнес повинен підтримувати працівників, допомагати армії та бути частиною економіки. Війна дала зрозуміти, що мені хочеться ще більше, ще потужніше працювати в Україні, для України та створювати більше українського.

Зараз працюємо в довоєнному режимі, хоча трішки змінили графік роботи. Не уявляю зараз роботи без допомоги волонтерам.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

SUMMER LOOK: складаємо стильний образ на літо з луцькими брендами

Де купувати літній жіночий одяг у Луцьку

Який літній жіночий одяг представлений у волинських брендів?

Літній відпочинок 2022: які дитячі табори працюють у Луцьку

З переробленого пластику: у просторі FRESH BEAUTY у Луцьку – нова гама Chroma Absolu від KERASTASE

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР