Як СК «СПОРТ ЕСТЕТ» переживає війну?

Через війну діти переживають великий стрес і страх за себе та своїх близьких. У цих умовах важливо підтримувати фізичну активність, яка допомагає знизити рівень гормону стресу – кортизолу. Про те, як луцький спортивний клуб «СПОРТ ЕСТЕТ» працює в умовах війни, як відбуваються тренування з дітьми, які перебувають за кордоном, перші емоції від початку війни, перші рішення та змагання – розповідає головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська.

ПЕРШІ РІШЕННЯ ВІД ПОЧАТКУ ВІЙНИ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ

Для нас 24 лютого, як і для всіх, був дуже емоційний день. Звісно, ми скасовували тренування і просто спостерігали за ситуацією. Вже у березні ми розпочали онлайн-тренування, адже маємо досвід таких тренувань ще з часів першого карантину. Дітям потрібно було займатись звичними справами, щоб зменшити стрес і допомогти організму легше адаптуватись до нової реальності.

З квітня ми відновити тренування наживо та продовжили тренувати онлайн діток, які перебувають за кордоном. Тренери клубу розділились, тому ми можемо підтримувати усіх дітей нашого клубу. Так продовжується й дотепер. Ми намагаємось робити усе можливе, аби мотивувати й допомагати нашим вихованкам як наживо, так і онлайн.

Нещодавно ми проводили конкурс для діток, які перебувають за кордоном та тренуються онлайн. Маленькі переможці конкурсу отримають символічні подарунки, коли повернуться в Україну.

Звісно, ми скоротили графік тренувань, адже повинні підлаштовуватись під ситуацію. Але це не заважає нам і надалі продовжувати нашу улюблену справу.

ПРО ЗМАГАННЯ З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Зараз звичні для нас змагання в Україні не проводяться, лише в онлайн-форматі. Ми також брали участь у змаганнях такого формату. Було цікаво та незвично.

У червні ми брали участь у змаганнях у Варшаві. Діти готувались і онлайн, і в інших країнах, і просто вдома. Безумовно, не всі виступи були вдалі через тривалу павзу у змагальній діяльності, але ми дуже вдячні та щасливі, що маємо змогу продовжуватись займатись улюбленою справою.

Всі діти були дуже задоволені такою поїздкою, адже всі скучили за змаганнями, це класна розрядка і зміна картинки. Сподіваємось, скоро наш звичний ритм повернеться, ми будемо частіше змагатись та пишатись нашими перемогами.

СПОРТИВНИЙ КЛУБ ПРОВОДИТЬ НАБІР ДІВЧАТОК НА ЗАНЯТТЯ З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ

«Наші діти – наше майбутнє! Тому ми повинні створити безпечні умови для відновлення їх улюблених занять художньою гімнастикою. Звісно, не всі мають змогу відновити повноцінно тренування. Але виконання елементарних завдань в домашніх умовах є чудовою альтернативою. Такі тренування підтримують фізичну форму, а м’язова пам‘ять допомагає у цьому. Навчитись нового й розвиватись щодня – реально. Головне – бажання й підтримка батьків та тренера», – поділилась головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська.

INSTAGRAM: @sport_estet_rg

@anjyta_voynarovska

FACEBOOK: Sport Estet

Тел.: +38 (050) 161 60 65.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

«Наші діти – наше майбутнє!»: СК «СПОРТ ЕСТЕТ» проводить набір дівчаток

«Розтяжка – це важко, але я не плачу»: найменші вихованки СК «СПОРТ ЕСТЕТ» поділились секретами ідеальної розтяжки

Про відкриття філії у Ковелі, підсумки року та як зберегти фігуру в період свят розповідає головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

«Змагання для глядачів – це свято, для гімнастки – це хвилювання», – головна тренерка СК «СПОРТ ЕСТЕТ» Анна Войнаровська

«Чемпіонками стають найвитриваліші», – головні тренерки СК «СПОРТ ЕСТЕТ»

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР