Чистота та порядок у нашому просторі позитивно впливає на нашу продуктивність, погоджуєтесь? Коли ви прибрали у шафі, нарешті розібрали гардероб або організували зберігання кухонних приладів, око й внутрішній перфекціоніст дуже тішиться. Сьогодні пропонуємо розібрати косметичку та організувати свій б’юті-простір разом. Саме тому ми підготували декілька порад, які допоможуть вам у цьому.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Закони бездоганного вигляду від засновниці FRESH BEAUTY Світлани Гурик
Закони бездоганного вигляду від засновниці FRESH BEAUTY Світлани Гурик
ПІДГОТУЙТЕ УСІ ПОВЕРХНІ
Перед початком прибирання та ревізії косметичних засобів варто підготувати всі поверхні та прибрати будь-які речі, щоб під удар не потрапили улюблена піжама або нова сатинова білизна. Оскільки ви можете виявити розбиті тіні, сміття від стругання олівців, плями від туші тощо.
ЗБЕРІТЬ УСЮ КОСМЕТИКУ В ОДНОМУ МІСЦІ
Розберіть усі косметички та ящики, дістаньте улюблену пудру з сумки, пошукайте бальзами для губ у кишенях. Лише в такому випадку ви зможете бачити повну картину та оцінити обсяг роботи й косметики.
ПЕРЕВІРТЕ ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Перше, що варто зробити під час розбору косметички – перевірити термін придатності. А ви знаєте, скільки років вашій улюбленій палетці тіней? Адже термін сухих текстур (рум’яна, пудра чи бронзер) сягає 12-24 місяців. Зізнаймося собі, що більшість з нас використовує такі косметичні продукти набагато довше. Якщо ви помічаєте неприємний запах або підозрілу білу плівку на поверхні засобу, схожу на плісняву, варто відразу викинути засіб.
З рідкими продуктами все складніше – тональні основи не варто використовувати через 12-18 місяців після моменту відкриття. Ще суворіше правила стосуються туші та підводок для очей: з ними треба бути особливо обережними і замінювати раз у пів року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати туш для вій?
ПОЗБУДЬТЕСЯ ЗАЛИШКІВ
Олівці для губ в три сантиметри, засохла туш для вій або рідкий хайлайтер, який вже неможливо отримати з флаконів. Іноді ми не помічаємо, як автоматично кладемо продукти, що закінчилися, назад в косметичку. Саме час відправити їх у смітник, або відправити на переробку, якщо у вас є така можливість.
ПОДАРУЙТЕ ТЕ, ЧИМ НЕ КОРИСТУЄТЕСЯ
Якщо ви здійснили імпульсивні покупки у вигляді неонових тіней або фіолетової помади, але обираєте лише нюд. Якщо в косметичці знайшли ідентичні відтінки рум’ян, а рука тягнеться лише до одного, подумайте: чи варто зберігати решту? Чесно дайте відповідь собі на питання про те, які продукти ви купили на емоціях і не використовували протягом довгого періоду. Залишати їх «про запас» – не найкраща ідея. По-перше, пам’ятаємо терміни придатності. По-друге, поки до них дійде черга, виробники випустять удосконалені формули та текстури, які неодмінно захочеться спробувати. Тому продукти, яких так і не дійшли руки, але які зберегли свій товарний вигляд і термін придатності, можна віддати подружкам, сестрам або племінницям.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Кисті для макіяжу: як обрати і для чого потрібні
ОЧИЩУЙТЕ ПЕНЗЛІ ДЛЯ МАКІЯЖУ
В ідеалі пензлі для макіяжу потрібно очищувати після кожного використання, але будьмо чесними – так буває лише у казках. Змотивуйте себе зробити це сьогодні і зробіть звичкою чистити кисті для макіяжу регулярно. Використовуйте спеціальні серветки або делікатне мило, намагайтеся робити так, щоб вода потрапляла тільки на ворс і сушіть їх у горизонтальному положенні.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СИСТЕМУ ЗБЕРІГАННЯ
Якщо ви не змінювали косметичку вже довгий час, зараз найкращий момент для цього. Сьогодні на б’юті-ринку є безліч варіантів, серед яких кожна знайде свою ідеальну косметичку. Якщо ваш б’юті-арсенал не обмежується мінімальним набором і у вас є б’юті-столик, ви можете придбати спеціальні органайзери для косметики. Так зберігати косметичні засоби буде зручніше.
ПОДУМАЙТЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗАМІНИТИ
Після того, як ви викинули зіпсовані тональні засоби й залишки олівців, подарували палетки тіней подругам, варто подумати, чого тепер не вистачає у вашій косметичці. Цю справу потрібно робити з особливою серйозністю, аби не повторювати власних помилок. Перегляньте свій wishlist, подумайте, які моменти у косметичних засобах для вас найважливіші (фініш, склад, текстура чи яскраве пакування).
ЧАС ШОПІНГУ
Найприємніша частина б’юті-ревізії – купівля нових косметичних продуктів. Як і у випадку з гардеробом, пам’ятайте: інвестуйте в якісну косметику, яка вас тішитиме довгий проміжок часу.
МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:
Як правильно доглядати за ювелірними прикрасами?
ХОЧУ/МОЖУ: бюджетні аналоги люксової косметики
Натуральна й органічна косметика: у чому різниця?
Нашвидкуруч: все про макіяж кінчиками пальців
BEAUTY-холодильник: яку косметику потрібно зберігати в холоді?