10 корисних процедур для вагітних від Оксани Короткої

Період вагітності особливий і психологічно, і фізіологічно. В організмі жінки відбуваються неабиякі зміни та нові процеси. На цьому етапі майбутні мами більше звертають увагу на продукти, які споживають, на музику, яку слухають, на емоції, які переживають. А загалом, намагаються врегулювати свій життєвий ритм. Але так само вагітні жінки повинні любити і дбати про себе.

Вагітність – для правильного догляду за своїм обличчям і, особливо, тілом!

Оксана Коротка, власниця «Центру естетичної медицини» підготувала для майбутніх мам перелік процедур, які стануть не лише проявом любові до себе, а й позитивно вплинуть на самопочуття, зовнішній вигляд та організм загалом.

Які процедури для тіла можна робити вагітним?

1. «Icoone Laser» і його спеціальні фокусні медичні програми дозволені з 2-го триместру вагітності. Основні проблеми, які вирішуються у цей період, це важкість та набряклість ніг, ламкі капіляри, жирові відкладення у зоні колін, рук та стегон, тягнучі болі у поясниці. Після безболісної процедури жінка відчуває легкість та прилив сил. Сеанси «Icoone» рекомендують  проводити курсом.

2. «Endospheres therapy» – це італійська апаратна масажна технологія, розроблена провідними спеціалістами разом з лікарями-флебологами. Це процедура-спасіння від набряків у зоні нижніх кінцівок, лімфостазу, яка позитивно впливає на роботу венозної системи, покращує стан судин за умови варикозного розширення вен. А ще вона є дуже приємною. Спеціальна інтерактивна система «Boost» сканує ваше тіло і збільшує інтенсивність впливу на проблемних та застійних зонах.

3. «Styx» – бандажне «віскі-пеленання» зі спеціальним лосьйоном та кремами-основами для вагітних. Обгортання від австрійської компанії стане чудовим доповненням до масажних процедур:

 

ВАЖЛИВО: Обов’язково почніть з консультації.  Розкажіть, що вас турбує.  Після цього лікар визначить проблему і дасть вам рекомендації.

Які косметологічні процедури можна робити під час вагітності ?

Звичайно, що тут є обмеження щодо застосування лазерних, радіохвильових та багатьох інших апаратних методик. Але, на щастя, є і дозволені процедури, про них і розповімо нижче.

Вже знайомі нам «Icoone» та «Endospheres» чудово зарекомендували себе у догляді не лише за тілом, адже наші апарати укомплектовані спеціальними маніпулами для роботи із зоною обличчя, шиї та декольте. Ці види апаратного 3D-масажу впливають не лише на шкіру, судини, а й на м’язову та лімфатичну системи цих зон, що дорівнюють ручному класичному масажу, помноженому на 5.

4. «Biologique Recherche»  –  багатоетапні процедури догляду з французькою технікою масажу обличчя, шиї та декольте. Це надзвичайно приємні процедури для покращення тонусу, кольору, тургору шкіри. Косметолог враховує стан та потреби шкіри та індивідуально підбирає сироватки, маски, креми, які будуть використовуватись під час сеансу.

5. Справжні ритуали краси від бренду «Jean D’Arcel» –  це процедури, які включають мануальний масаж (ліфтинговий, акупунктурний). Після сеансів «Дотик Афродіти», «Золото Клеопатри» та «Shin Tai». Ваша шкіра отримає порцію поживних речовин для бездоганного вигляду, профілактики пігментації, ліфтингу.

6. Масаж Тоффа рекомендований для поціновувачів лише мануальних масажів, тому що він працює відразу в чотирьох напрямках.

  • Вплив на м’язи (міофасціальний), вплив на судини та капіляри (васкулярний), нейроседативний вплив (нормалізація психологічного стану), вплив на черепні кістки (краніосакральний).
  • Завдяки цій авторській техніці масажу (голландського пластичного хірурга з прізвищем Тоффа), обличчя підтягується, зменшуються провисання щік і підборіддя. А робота з кровоносною системою не тільки нормалізує виведення токсинів і постачає тканинам поживні речовини, але і є профілактикою куперозу. Результат омолоджувального масажу Тоффа помітний вже після першої процедури.

7. Процедура «Нова шкіра» від G-DERM допоможе профілактувати старіння шкіри, про яке нам не варто забувати й під час вагітності. Її принцип роботи полягає у матрикс-ремоделюванні дерми. Завдяки потрійному комплексу (гіалуронова кислота, колаген і пептиди) процедура створює всі умови для того, щоб клітини самі могли регенеруватися, забезпечує глибоке зволоження та освітлення пігментних плям.

8. Якщо ваша шкіра потребує професійного очищення пор, усунення комедонів або міліумів, то зауважте, що процедура чистки шкіри під час вагітності не є протипоказана. У «Центрі еститичної медицини Оксани Короткої» є чотири види чисток, які можна виконувати у цей період. Зокрема, улюбленим видом очищення шкіри серед наших вагітних є чистка шкіри обличчя з вакуумним гідропілінгом. Процедура не травмує шкіру, не передбачає реабілітаційного періоду, бережно та глибоко її очищує. Також, серед бережних методів очищення пор є процедура «Газорідинний пілінг».

9. Догляд на апараті «Geneo+» завоював прихильність серед вагітних. В основі процедур – апаратна карбоксітерапія, яка доповнюється додатковими програмами RF, сонофорезом та неомасажем. Увесь період вагітності ми виконуємо програму #1. Вона включає етап лише оксигенації та неомасаж, без радіочастотного та ультразвукового впливу. Процедура, яку варто спробувати незалежно від віку і типу шкіри. Після цієї процедури ваша шкіра набуває глянцевого ефекту, покращується її тонус, з’являється помітна пружність та гладкість.

10. Хорошою альтернативою ін’єкційної мезотерапії є процедура «Киснева мезотерапія». Під високим тиском повітря на шкіру подають активну сироватку-мезококтейль, яка розбивається на мікрочастинки та потоком кисню проштовхується у глибокі шари шкіри. Після курсу таких процедур шкіра стає більш наповнена, зникає сухість та втома з обличчя.

У «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої» – спеціальні програми для естетичної гінекології, профілактики розтяжок на тілі, набряків, варикозного розширення вен, які виконуються кваліфікованим медичним персоналом за допомогою сучасного обладнання.

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького 2.

+ 38 (066) 377 99 38 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР