5 б’юті-звичок, яких варто набути у новому році

Новий рік – це ще один вагомий привід розпочати абсолютно нове життя. Пропонуємо виховувати в собі нові звички, які зроблять вас ще більш красивою.

Влаштовуйте beauty-дні кілька разів на тиждень.

Нехай він буде повністю присвячений красі. Зробіть манікюр та педикюр, відвідайте колориста або ж SPA-салон, спробуйте нові б’юті-процедури. Після цілого дня релаксу ви будете мати бездоганний вигляд. Розслабитеся та наберетеся сил, адже так важливо присвячувати час найдорожчій людині — собі.

Дотримуйтеся правильного харчування.

Те, що ми їмо, відображається на нашій шкірі. Алкоголь, солодощі, гостра і солона їжа провокує виникнення прищів, жирного блиску, мішків під очима і сприяє тьмяному кольору обличчя. Саме тому вже сьогодніпочинайте вести здоровий спосіб життя, намагайтеся правильно харчуватися і закріплюйте результати заняттями спортом.

Починайте тонізувати шкіру.

Тонізування – важливий етап у догляді за обличчям, який часто сучасні дівчата ігнорують. А ще саме тонізування дозволяє посилити ефект від застосування кремів. Щоб шкіра була здоровою, користуватися тоніком потрібно хоча б двічі на день після вмивання.

Полюбіть багатофункціональність.

У світі, де кожна жінка веде активний образ життя, економія часу і сил на догляд за собою стали справжнім трендом. Навіщо використовувати цілий арсенал кремів, лосьйонів та масок, якщо можна скористатися однією сироваткою? Для чого купувати рум’яна та помаду, якщо в продажі є кремовий пігмент для губ та для щік? Багатофункціональність засобів не не засмічує вашу сумочку і полегшує б’юті-рутину.

Реорганізуйте косметичку.

Викинути все старе – правило, яке доречно застосувати не тільки вашого гардеробу, але і для б’юті-арсеналу. Не варто зберігати крем чи помаду, термін придатності яких вже минув. А якщо в косметичці є тіні, якими ви так і не скористалися, спробуйте помінятися з подругою на інший відтінок.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР