Гід корекції брів для чоловіків

У чоловічої частини людства – все написано на обличчі. Багато чоловіків вже регулярно доглядають за волоссям на обличчі або бородою, але як щодо брів? Брови – одна з найважливіших рис вашого обличчя, тому ви повинні підтримувати їх в кращому вигляді. Можливо, для когось достатньо лише зрідка вищипувати окремі волоски, але будемо реалістами: запустити свої брови – все одно що заздалегідь подати запит на вступ в партію пенсіонерів. Як же доглядати за бровами, водночас зберігши чолові риси та мужність?

Бажання зберегти брови максимально природними цілком зрозуміло, але трохи розвантажити їх все ж не завадить – це може повністю змінити ваш зовнішній вигляд та ще й в кращу сторону.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ?

Зачешіть брови вгору за допомогою спеціального гребінця або старої зубної щітки. Використовуючи ножиці з короткими тонкими лезами, приберіть приблизно міліметр довжини. Потім розчешіть брови назад вниз в їх природному напрямку росту. Перевірте результат в дзеркалі. Періодично повторюйте процедуру, коли з’явиться необхідність знову призвести довжину в порядок.

ПРИБИРАЄМО ЗАЙВЕ

Прикладіть великий палець до ділянки між бровами і видаліть всі волоски, які опиняться під ним. Але не захоплюйтеся: проміжок не повинен бути понад  1,5-2 сантиметрів в довжину. Інакше ризикуєте зробити так, що ваш ніс буде здаватися виразнішим, аніж потрібно. Найкраще вищипувати брови відразу після душу, коли пори розкриті. Легко натягніть шкіру і використовуйте пінцет. Вищипуйте волоски в напрямку росту. Крім того, вищипування можна легко провести вдома і безкоштовно. Однак цей процес також може зайняти досить багато часу і викликати дискомфорт.

ПРИРОДНІСТЬ

Можна і потрібно видаляти волоски, які ростуть далеко поза основної лінії брови. Ті ж, які не сильно за неї вибиваються, краще залишити, щоб зберегти ту саму природну чоловічу недбалість. А якщо необхідно «приборкати» неслухняні брови, використовуйте трохи воску або гелю для укладання волосся. Можна нанести його на той ж гребінець або щітку.

ЕПІЛЯЦІЯ ВОСКОМ

Якщо ви не хочете самостійно доглядати за бровами, зверніться до фахівця. Епіляція – це стандартний метод видалення волосся, який може бути корисний для брів. Метод, під час якого виривають кілька волосин за раз, може забезпечити чисті, чітко окреслені й довговічні результати. Як довго будуть зберігатися результати, залежить від вашого природного росту волосся, але найчастіше ефект тримається від кількох тижнів до кількох місяців. Воскова епіляція особливо ідеальна для чоловіків, яким потрібно прибрати багато волосся, наприклад, з густим зростанням між бровами. Звичайно, для отримання приголомшливих брів потрібно відвідування досвідченого фахівця.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
POST A COMMENT