епіляція

Гладкий закон: все про лазерну епіляцію у «Центрі лазерної епіляції» Оксани Короткої

Якщо ваша мета – перманентна гладкість без подразнень та дискомфорту, то лазерна епіляція – найефективніший та найнадійніший метод видалення небажаного волосся, який потрібно спробувати. Скільки коштує лазерна епіляція? Які існують апарати для лазерної епіляції?

Про лазерну епіляцію, її переваги, підготування до процедури розповіла майстриня лазерної епіляції у «Центрі лазерної епіляції» Оксани Короткої у Луцьку Аліна Поліщук.

Вперше лазерну епіляцію винайшов один вчений-фізик наприкінці 1970-х. Він випадково підставив на кілька секунд руку під світло лазера на ітрій алюмінієвому гранаті (ІАГ), активованому неодимом. Світло лазера «спалило» все волосся на цій ділянці руки. Інцидент не завдав шкоди його шкірі, а згодом про цей випадок забули. Через кілька місяців вчений помітив, що на цій ділянці руки волосся не виросло. Після численних експериментів цей метод удосконалили, тому він увійшов у косметологічну практику під назвою «лазерна епіляція».

 

Сьогодні лазер Lumenis Lightsheer Desire – ідеальний апарат для найсучаснішої, швидкої та результативної процедури.

ЗА ЯКИМ ПРИНЦИПОМ ПРАЦЮЄ ЛАЗЕР?

Волосина містить пігмент – меланін. Він має здатність поглинати світлові хвилі певної довжини. Цей процес викликає реакцію перетворення світлової енергії лазера на теплову. Отже, меланін нагрівається та руйнує волосяний фолікул. За декілька тижнів стрижень волосся разом з коренем, що загинув, випадає, а згодом ріст волосся припиняється.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Усі методи видалення волосся поділяють на дві групи: депіляцію та епіляцію. У першому випадку волосину видаляють фізичним способом: гоління чи вищипування (пінцет, шугаринг чи епілятор). Під час епіляції за допомогою лазерного випромінювання руйнується волосяний фолікул, а згодом небажане волосся припиняє рости.

«Центр лазерної епіляції» Оксани Короткої
«Центр лазерної епіляції» Оксани Короткої

Апарат Lumenis LightSheer DESIRE – це нове покоління технології лазерного видалення волосся. Апарат оснащений унікальною ручкою, особливістю якої є вакуумне посилення, що дозволяє позбутися небажаного волосся безболісно. А завдяки новій насадці HS з хвилею 805 нм, що має більше покриття ділянок шкіри, зменшується тривалість процедури. А завдяки маніпулі ET, яка має вбудовану охолоджувальну сапфірову лінзу, болісні відчуття зводяться до мінімуму (застосовують на зоні обличчя).

 

Також фахівці «Центру лазерної епіляції» Оксани Короткої єдині в Україні використовують ще одну вакуумну ручку HS із хвилею 1060 нм. Цією насадкою абсолютно безпечно та комфортно працювати саме з темними фототипами шкіри та з засмаглою шкірою без ризиків опіку.

ПЕРЕВАГИ ЕПІЛЯЦІЇ LUMENIS LIGHTSHEER DESIRE:

 • Висока ефективність (протягом 8-12 процедур лазерної епіляції видаляється до 95% волосся);
 • безболісність;
 • швидкість (лазер LightSheer DESIRE діє на певну площу, а не на кожну волосину окремо, що значно прискорює процедуру, наприклад, проходження зони пахв займає не більше 5-7 хв);
 • відсутність сезонності (можливість відвідувати процедури в будь-яку пору року);
 • безпека для здоров’я (близько 15 років випробувань, більше сотні наукових досліджень і десятки схвалень FDA – це гарантія повної безпеки та відсутності шкоди для вашого здоров’я. Лазер LightSheer DESIRE визнаний «золотим стандартом» видалення волосся в індустрії краси в усьому світі);
 • видалення врослого волосся;
 • видимий ефект вже після першої процедури.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ?

1) У зв’язку з тим, що об’єктом дії є волосяна цибулина, попередньо перед проведенням лазерної епіляції клієнт повинен як мінімум 3 тижні не користуватися іншими методами видалення волосся (воскова депіляція, шугаринг, епілятор, висмикування волосин пінцетом).

2) За день перед проведенням процедури потрібно ретельно поголити ділянки, які плануєте епілювати.

3) За 10-14 днів до сеансу не можна засмагати під прямими сонячними променями та відвідувати солярій.

4) Не приймати антибіотики тетрациклінової групи, ретиноїди та препарати групи фторхінолонів.

5) Не використовувати скраби, а також засоби, які містять кислоти та спирти, за 3 дні до процедури та 3 дні після проведення епіляції, щоб уникнути опіків.

6) У проміжках між епіляцією рекомендуємо використовувати лише бритву, щоб не пошкоджувати живі фолікули.

«Центр лазерної епіляції» Оксани Короткої
«Центр лазерної епіляції» Оксани Короткої
«Центр лазерної епіляції» Оксани Короткої

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

Навіть попри ефективність і безпеку епіляції, існують деякі протипоказання до видалення волосся лазером, а саме:

 • свіжа засмага;
 • онкологічні захворювання;
 • захворювання імунної системи;
 • вагітність;
 • дерматологічні проблеми, а також механічні пошкодження шкіри у зоні лазерного впливу.

СКІЛЬКИ НЕОБХІДНО ПРОЦЕДУР ДЛЯ ПОВНОГО ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ?

Для максимального ефекту потрібен повний курс. В середньому він складається з 8-12 процедур. Проміжок між процедурами: перші 3-4 процедури рекомендують робити через місяць, далі інтервал збільшується, тому що лазер має вплив тільки на волосся в активній фазі. Щоб видалити «сплячі» фолікули потрібно кілька процедур з певним інтервалом залежно від фази росту волосся. Кількість сеансів також залежить від типу шкіри та кольору волосини.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ?

Ціни лазерної епіляції залежать від зони, яку ви зібралися пропрацьовувати.

Ціна послуги на все тіло становитиме 5 000 грн, а ноги до колін коштуватимуть 600 грн. Глибоке бікіні для жінок вартує 850 грн, натомість неглибоке коштує 600 грн. Зона під пахвами обійдеться жінкам у 300 грн, натомість епіляція на зоні пах у чоловіків коштує 450 грн. Більше про ціни можна дізнатися на сайті. 

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.
+ 38 (066) 377 99 38 
Аліна Поліщук
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР