інтимна зона

Інтимна корекція: все про операції інтимних зон

ПРО ПОПУЛЯРНІСТЬ ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ

В Україні така операція менш популярна, аніж, приміром, ліпосакція та мамопластика. Але є гіпотеза, що така статистика спричинена з тим, що жінки не дуже розуміють про важливість таких процедур. Розповідаємо, чому інтимна пластика така популярна і якими є найпопулярніші запити жінок.

цикл

Проблеми, які пов’язані з інтимними зонами, досить легко вирішують. Найпоширеніші запити – це деформація стінок піхви, післяпологові травми, втрата еластичності, асиметрія тощо.

Хтось думає про те, що статеві губи мають не надто привабливий вигляд, когось турбує дискомфорт під час сексу чи упродовж фізичних навантажень. У кожного – власні потреби, але головне не терпіти, а озвучувати проблему і визнати її перед собою передусім.

Операції інтимних зон – це запорука вирішення проблем з низькою самооцінкою. Навіть якщо оточення ніколи не дізнається про цю операцію, то внутрішні відчуття жінки неабияк можуть змінитися. Вона починає любити себе, випромінювати харизму і транслювати впевненість. Жінка розцвітає після вирішення делікатної проблеми в інтимній зоні.

грейпфрут
інтимні зони

КОРЕКЦІЯ СТАТЕВИХ ГУБ (ЛАБІОПЛАСТИКА)

ЗМЕНШЕННЯ СТАТЕВИХ ГУБ

Немає однакової форми статевих губ, яка буде ідеальною для всіх. Є історії, коли жінкам занадто великі форми приносять дискомфорт. Зайву шкіру прибирають за допомогою операції.

Корегувати cтатеві губи дівчата вирішують здебільшого через незадоволення власними формами. Операція такого типу триває 30-60 хвилин.

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТЕВИХ ГУБ

Інколи запит у жінок може бути протилежний: вони бажають збільшити форми губ. Для цього використовують власну жирову тканину, яку беруть, наприклад, з внутрішньої сторони коліна, живота або сідниць жінки. Її вводять в зону для збільшення обсягу. Часто використовують і гіалуронову кислоту. Сама операція триває до 20 хвилин.

ПРО ПРОЦЕС

Усі операції проводять амбулаторно, під місцевою анестезією.

Залежно від типу операції та обсягу корекції можна обрати певний вид наркозу. Такі операції проводять на 5-7 день циклу. Пацієнтка за місяць до операції не повинна приймати гарячу ванну, не займатися спортом та не використовувати тампони. Важливим правилом є також і утримання від сексу.

ЧИ Є ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ ТАКИХ ОПЕРАЦІЙ?

Дозволити собі такого роду операцію можуть дівчата, які досягли повноліття. Як показує практика, частіше звертаються дівчата віком 25-35 років.

тіло жінки

СКІЛЬКИ ЧАСУ БУДЕ ПОТРІБНО НА ВІДНОВЛЕННЯ?

Повне відновлення настає через 2 місяці. Завдяки правильному кровопостачанню інтимної зони загоєння проходить швидше. Після того, як зникає набряклість, статеві губи приймають правильну форму.

інтимна зона

ПРОЦЕДУРИ ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ МОЖНА ПЛАНУВАТИ І ПРОВОДИТИ ДО ПОЛОГІВ ЧИ ПОТІМ ДОВЕДЕТЬСЯ РОБИТИ ЇХ ПОВТОРНО?

Планування вагітності залежить від виду перенесеної операції, але найкраще робити це через 4-6 місяців. Після операції жінка може народжувати, але не варто забувати, що всі жінки різні. Після пологів проблеми можуть знову виникнути, але їх можна вирішити так же оперативно.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР