пірсинг вух

Коли і як краще проколювати вуха?

Великі лаконічні? Чи маленькі мінімалістичні? Вуха – прекрасна платформа для експериментів з різними формами сережок. Але де саме найкраще проколоти вуха? Якщо ви хочете прикрасити свої мочки, вигини та хрящі новими дірочками, то ми зібрали цілий список порад та рекомендацій.

Де і як саме проколювати, про верхні й нижні вигини, пірсинг хрящів, больовий поріг і правильний догляд за пірсингом у вухах розповідаємо у нашому матеріалі.

СТАНДАРТНЕ ПРОКОЛЮВАННЯ

Якщо ваша анатомія дозволяє, то мочку можна проколоти в трьох місцях. Мочка – досконале місце для пірсингу «зміїний укус», коли два проколи роблять поруч вертикально, горизонтально або по діагоналі.

прокол вух

ГОРИЗОНТАЛЬНЕ ПРОКОЛЮВАННЯ МОЧКИ

Під час цього типу пірсингу проколювання відбувається горизонтально крізь усю мочку.

пірсинг хряща

ПІРСИНГ ВУШНОЇ РАКОВИНИ

Це середина зовнішньої спіральної складки – ділянка між мочкою вуха і завитком. Основна вимога для проколу в цьому місці – щоб було місце для розміщення прикраси.

ПІРСИНГ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ВУШНОЇ РАКОВИНИ

Горизонтальний прокол виконують в зоні між вушною раковиною і слуховим проходом. Цей прийом потребує певної анатомії вуха, тому його вважають одним зі специфічних.

пірсинг

ПРОМИСЛОВИЙ ПІРСИНГ

Проколи на верхній складці і зовнішній верхній половині вуха з’єднують однією прямою прикрасою.

ПІРСИНГ ВНУТРІШНЬОГО ХРЯЩА

Хрящ розташований на так званій «підніжці» над вушним проходом.

ПІРСИНГ КОЗЕЛКА

Невеликий хрящ біля отвору слухового проходу, місце для пірсингу, яким можна милуватися спереду або збоку.

пірсинг

ПІРСИНГ ВЕРХНЬОГО ЗАВИТКА

Тут місце, яке з’єднує вухо з обличчям. Зазвичай тут роблять два проколи, де зручно розмістити дві сережки.

ПІРСИНГ ВЕРХНЬОГО ХРЯЩА

Прокол виконується по діагоналі щодо вушної раковини і вертикально щодо внутрішнього хряща.

ПІРСИНГ СКЛАДКИ

Цей пірсинг виконується на верхній складці хряща. Традиційно в цьому місці носять сережку-кільце, яка щільно прилягає до вуха, після повного загоєння.

прокол вух

ДЕ НАЙБІЛЬШ БОЛЯЧЕ РОБИТИ ПІРСИНГ?

Зазвичай пірсинг хряща болючіший, ніж пірсинг мочки, через товщину тканини, проте це все індивідуально і залежить від больового порогу. Справжні майстри знають, що за допомогою якісної голки і плавних рухів, можна полегшити біль клієнта.

пірсинг вух

ЯК ПОЛЕГШИТИ БІЛЬ ПІД ЧАС І ПІСЛЯ ПІРСИНГУ?

Щоб полегшити біль під час проколу, важливо, щоб клієнт був розслаблений і зосереджений на своєму диханні. Ми з’ясували, що на больовий поріг може впливати тривога, тому варто допомогти клієнтові заспокоїтися, аби зменшити больові відчуття. Після процедури набряк може залишатися упродовж кількох днів. Щоб зменшити набряк і пов’язаний з ним біль, рекомендують загорнути два кубики льоду в чисті паперові рушники і прикласти їх безпосередньо до вуха на 10 хвилин, потім зробити 10-хвилинну перерву, а повторювати такі підходи варто упродовж години.

Також дотримуйтесь інструкцій з догляду від майстра: не торкайтеся до нового проколу, використовуйте якісний фізіологічний розчин, щоб підтримувати процес загоєння і запобігти інфекції.

ЧИМ КРАЩЕ ПРОКОЛЮВАТИ ВУХА?

Техніка виконання пірсингу може сильно вплинути на загальне враження клієнта, а також на процес загоєння. Варто використовувати тільки стерилізовані голки для пірсингу, тому що вони набагато безпечніші щодо гігієни і впливу, більш плавні в русі і завдають менше травм і болю, а також забезпечують більшу точність.

пірсинг вух

Матеріали за темою

Топ-3 публікації

Вибір редакції

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР