Mark Wirlen: створюй власні правила макіяжу!

«Марк Вірлен» – косметичний бренд, заснований українською візажисткою Оксаною Ілечко. Понад двадцять років пензлі та тіні, тональні засоби і олівці у її руках перетворювали звичайний макіяж на справжній витвір мистецтва. І ось настав час: багаторічний досвід і натхнення професіонала втілилися у косметику вражаючої якості – Mark Wirlen – бренд, що став базою косметички українських жінок. Бренд, що вчить створювати власні правила макіяжу: стильного та вишуканого.

Від натхнення до інновацій

6 років тому стався «Perfect Match» – перша зустріч і перший підписаний договір із найвідомішою італійською фабрикою, що спеціалізується на створенні косметики для престижних світових марок у сфері beauty-індустрії. Завдяки цьому новий бренд «Марк Вірлен» отримав шанс не лише на найвищу якість продукції, а й безкраї можливості для творчості та розвитку.

Відтінки, текстури, формули – усе ретельно розробляється і тестується, щоб кожен продукт задовольнив потреби і став улюбленим як для професійних візажистів, так і для будь-якої жінки, яка хоче підкреслити свою красу та індивідуальність, роблячи щоденний чи святковий макіяж самостійно.

«Мій професійний досвід і злагоджена робота пліч-о-пліч з лабораторіями та фабриками дали нам змогу втілити в життя щось воістину чарівне. Об’єднуючи свої ідеї та знання, використовуючи новітні технології та слідуючи за передовим тенденціям у сфері макіяжу, ми створили косметику, що надихає!» – розповідає Оксана Ілечко, засновниця бренду Mark Wirlen.

Оксана Ілечко

«Продукти, які ми виготовляємо, вирізняються формулами нового покоління із високим вмістом натуральних та абсолютно безпечних інгредієнтів. Це забезпечує стійкість макіяжу і можливість щоденного використання косметики. За це наш бренд обирають і makeup-майстри. Адже нам вдалось створити продукт, з яким зручно працювати – продукт для якісного і дорогого макіяжу професійного рівня. І ми цим щиро пишаємось»!
Краса, яка не має кордонів

Із кожним роком «Mark Wirlen» розвивався все стрімкіше. Усе більше рекомендацій, більше клієнтів, в українській і, навіть, європейській б’юті-індустрії «Марк Вірлен» часто ототожнюють із косметикою «люкс-класу». Не лише поціновувачі краси звернули увагу на бренд. Світові косметичні фабрики почали проявляти інтерес, пропонуючи співпрацю в розробці та виробництві косметики. Вони побачили у нас не тільки можливість зробити свій внесок у створення люксового продукту, а й партнера, здатного підняти планку в індустрії косметичних засобів на новий рівень.

На сьогодні ми готові використовувати різні можливості і відкриті до співпраці. Розширення меж виробництва дасть нам змогу представити продукцію, виготовлену не тільки в Італії, але й в інших кращих світових beauty-лабораторіях. «Марк Вірлен» покликаний підкреслити вашу красу, і це надихає на створення чогось більшого, ніж просто косметики.

Секрети косметичного ремесла

Щоразу, коли ви відкриваєте новий тюбик туші або розгортаєте коробочку з пудрою, ви, скоріш за все, навіть не усвідомлюєте, скільки зусиль і часу пішло на створення цієї маленької косметичної «перлини». Процес створення декоративної косметики – це мистецтво, натхнення творця і сукупність технічних рішень. Це комбо починається задовго до того, як продукт опиниться у ваших руках.

 

Кожне замовлення – нова історія якості

Виготовлення кожної партії косметичного продукту – це не просто виробничий процес, це ціла історія від ідеї до реалізації. І головне для нас – якість. Кожен засіб, який ми розробляємо, проходить ретельний і багатоточковий процес перевірки та забезпечення якості. Ключовий аспект – закупівля нової партії сировини для кожного замовлення. Кожен етап виробництва супроводжується тестуванням. Це гарантує, що наша косметика завжди відповідає найвищим стандартам. Продуктова лінія «Mark Wirlen» відповідає європейським сертифікатам якості, зокрема, і ECOcert.

Такий підхід може трохи затягувати терміни виробництва, але ми впевнені, що тільки так можна досягти бездоганного результату.

Враження, закладені в косметичну упаковку

Ми приділяємо велику увагу дизайну упаковки наших продуктів, оскільки впевнені, що макіяж — це не просто набір косметичних засобів, це справжня емоція. Кожен дотик пензля, нанесення тонального крему, пудри або помади – це моменти, сповнені почуттів. Тому:

  • Ми хочемо, щоб наше пакування привертало вашу увагу і дарувало відчуття особливої турботи про вас, як про клієнта.
  • Ми прагнемо, щоб зовнішній вигляд нашої косметики викликав у вас емоції: радість, захоплення і задоволення від використання продукту.
  • Ми дбаємо, щоб упакування було зручним, приємним у руках і давало змогу легко дозувати та наносити засоби.
  • Ми гарантуємо, що паковання нашої косметики відповідає екологічним стандартам і допомагає зменшити негативний вплив на довкілля.

Для нас упаковка – це не просто оболонка продукту. Ми прагнемо, щоб Ви насолоджувались, тримаючи улюблений продукт у руках.

 

Створіть свій шедевр разом із «Марк Вірлен»

Ми прагнемо до того, щоб наша косметика надихала на створення макіяжу. Нам важливо, щоб кожен, хто обирає бренд «Mark Wirlen», закохався у сам процес, незалежно від його складності: від легкого, повсякденного до яскравого та ефектного. Наша продукція створена для всіх, хто хоче висловити свою індивідуальність і підкреслити природну красу.

Ми не поділяємо косметику на продукцію для професіоналів і любителів. Ми впевнені, що висока якість наших декоративних засобів дозволить кожній стати художницею бездоганного образу. Відкрийте для себе «Марк Вірлен» і нехай процес макіяжу стане для Вас щоденним сеансом задоволення!

Cайт: markwirlen.com

Інстаграм: @mark_wirlen_official

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Червоний, золото, готика: тренди макіяжу осені 2023

Більше сяйва: секрети макіяжу у стилі Golden hour

Тренди макіяжу, які варто спробувати у 2023 році

До останнього пшику: секрети правильного зберігання парфумів