Туш для вій проти нарощення: що обрати?

Легкий помах віями, розкішний погляд та природна краса – кожна жінка прагне досягти того, щоб її очі запам’ятовувалися кожному зі співрозмовників. Але який спосіб для вдосконалення свого погляду обрати? Дізнаємося про переваги та недоліки процедур.

До слова, про процедуру ламінування ми розповідали у матеріалі.

НАРОЩЕННЯ ВІЙ

У багатьох жінок вранці не вистачає часу на щоденний макіяж, тому інколи ми робимо вибір на користь ліжка і додаткових хвилин сну, аніж на посиденьки перед дзеркалом, фарбуючи вії. Тому і з’явилася чудова альтернатива у вигляді нарощення вій. Вони майже нічим не відрізняються від накладних, але тримаються довше, однак мають і свої мінуси.

Основний недолік нарощених вій – недовговічність. Вони тримаються довше за накладні (від двох до чотирьох тижнів), але такий період все одно дуже короткий. У чому причина? У тому, що власні вії ростуть, а також оновлюються приблизно раз на місяць. Так, разом із справжніми випадуть і штучні. А ще якість справжніх вій зменшується під вагою штучного матеріалу. Однак вони не викликають алергії і не мають негативного впливу на шкіру повік. Професійне нарощення, яке передбачає правильний підбір параметрів вій, безпечне для очей на 100%.

Нарощені вії обмежують ваш звичний спосіб життя, оскільки їх не можна фарбувати, а також мочити солоною або хлорованою водою, тому якщо ви мріяли про море або про басейн – забудьте. Окрім того, спати з нарощеними віями можна тільки на спині або на боці, але ніяк не обличчям вниз. Втім процедура нарощення передбачає плюси, оскільки у вас з’являється унікальна можливість змінити природну форму ока: способів дуже багато. Крім того, погляд стає глибшим і виразнішим.

ТУШ ДЛЯ ВІЙ 

У туші недоліків не менше, ніж у нарощених вій. Косметологи насамперед наполягають на правильному змиванні туші для вій. За допомогою засобу для зняття макіяжу або косметичного молочка. Рекомендують замінювати туш кожні три місяці від початку використання, оскільки мікроби на щіточці розмножуються з величезною швидкістю. Якщо вії дуже короткі або рідкі, туш не зможе це виправити, а лише злегка приховати подібні недоліки. Єдиний варіант, коли туші достатньо – ви повністю задоволені довжиною, вигином, об’ємом своїх натуральних вій, а вам потрібно лише іноді підфарбовувати їх тушшю заради більш виразного темного кольору.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як вибрати туш для вій?

Якщо йдеться про водостійку туш, яку ми так любимо використовувати у дощ чи снігопад, то до неї претензій ще більше. Вії просто позбавлені можливості дихати, тому водостійка туш нагадує процедуру нарощення і є ризик пошкодити ваші натуральні вії. За допомогою туші далеко не всім дівчатам вдається досягти ефекту бездоганних вій. Багато що залежить від технології фарбування і від якості самого продукту. Зовнішній вигляд вій псується протягом дня. Так, пофарбувавши з ранку вії тушшю, ви можете побачити частинки туші, що обсипались, на повіках. Так, проблемою може стати процес примірки одягу в магазині, спортивне тренування, дощ, сніг або навіть якщо ви просто неакуратно почухаєте око.

Фахівці стверджують, що набагато більшої шкоди вам можуть завдавати кольорові туші, адже до складу чорної, зазвичай, входять тільки натуральні компоненти (природні олії та сажа). Натомість в кольорову, як нескладно здогадатися, потрапляють різноманітні хімічні барвники.

Але плюсів у туші для вій якщо не більше, ніж у нарощення, то, принаймні, вони значно вагоміші. Якісна чорна туш не тільки надає віям об’єм та подовжує їх, але також і добре захищає їх від вітру, сонця, пилу. Тому не варто вірити, що туш знебарвлює і робить вії слабкими. Шкоди може завдати лише неякісний чи прострочений товар. Важливо пам’ятати, що нарощені вії, як і туш, не можна використовувати під час захворювань очей (кон’юнктивіти, блефарити тощо). Для схильних до алергії очей нарощування вій зазвичай не передбачає жодної проблеми з тієї причини, що штучні вії всі без винятку виготовляють з гіпоалергенного волокна. Клей контактує з віями, але не зі шкірою повік, тому під час використання якісного сучасного матеріалу, алергії вдається уникнути в 99,9% випадків.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Яким повинен бути догляд за шкірою навколо очей у домашніх умовах

Висвітлені та «мильні»: які брови будуть в тренді навесні

Нарощені вії: переваги та недоліки процедури

Кисті для макіяжу: як обрати і для чого потрібні

6 помилок в макіяжі від луцької візажистки Лєни Лєонтьєвої

ПОПУЛЯРНЕ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
-сайт-new (2)
USUAL_16111
molodo main
sidletskiy main
1647357888_15-gamerwall-pro-p-maidan-art-krasivie-oboi-21
-сайт-new (2)
19
 дроп Rooted in Nature (1)
HyperFocal: 0