Масивні підошви, відкриті пальчики та рибальські сандалі – всі ці тренди пророкують нам особливу увагу для педикюру та шкіри стоп. Який метод педикюру обрати, щоб шкір стоп була в гарному стані якомога довше?
КЛАСИЧНИЙ ЧИ КИСЛОТНИЙ МЕТОД?
Якщо обираєте «сухий» апаратний педикюр, то можете бути певні у тому, що за такого способу чищення забирають тільки зайве. «Живу» шкіру не торкаються. Фреза має невелику площу, тому нею можна точніше працювати із загрубілою шкірою і тільки там, де це потрібно. Ті, хто надають перевагу лише класичному педикюру, спочатку довго не можуть звикнути, адже здається, ніби стопи не зовсім гладкі та не має відчуття м’якості. Але упродовж першого півріччя це минає, а ніжки набувають ідеального стану.
Класичний педикюр передбачає те, що шкіра починає грубіти приблизно за тиждень, натомість апаратний не зумовлює цього.
Майстри не рекомендують проводити кислотний педикюр у ролі єдиного методу оброблення шкіри. Залежно від стану стопи фахівець може застосувати кислоти точково.
ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД
Втім найкращий спосіб дбайливо турбуватися про шкіру – це щоденне зволоження шкіри стоп. Немає більш дієвого методу для здоров’я ніг. Деякі нейл-майстри навіть не рекомендують носити лак довше чотирьох днів, бо нігті починають вбирати всі шкідливі хімічні речовини з лаку і ставати жовтими. Ліпше давати змогу нігтям дихати між нанесенням лаку принаймні упродовж трьох днів.
Просіть в майстрів нанести щільний шар суперглянсового «топу»: він не дає йому потьмяніти, тримається довше. Працює за принципом бар’єру подібно до лаку на меблях.
Б’ЮТІ-ЗАСОБИ ДЛЯ ГЛАДКОЇ ШКІРИ
На пляжі від контакту з піском та водою шкіра стає сухішою, а стопи мають не зовсім доглянутий вигляд. Не забуваємо у таких умовах про зволожувальний крем – маски для ніг та пакетики-саше. Просочені зволожувальним кремом текстильні шкарпеточки-маски допомагають освіжити педикюр. Між відвідинами салонів ці б’юті-засоби незамінні, як маски з ефектом зволоження для обличчя. Якщо у вас є роликові пилки й ніжні невеликі пилочки, то ми вас вітаємо. Головне – використовувати їх на сухій шкірі, щоб не травмуватися.
ВЗУТТЯ
Обираємо взуття, яке не буде тиснути на пальці зверху. Звертаємо увагу також на довжину, ширину та висоту взуття. Під час примірки спробуйте посунути стопу вперед. Між задником і п’ятою мають уміщатися вказівний і середній пальці дорослої людини. Це правило поширюється не тільки на дітей, а й дорослих. Тоді під час ходіння й бігу не страждатимуть пальці й нігті. І ортопеди, і фахівці з питань педикюру одностайно рекомендують ходити босоніж по нерівній поверхні – гальці, траві, гравію, шишках тощо. Такий метод стимулює активні точки на ступнях, а також позитивно впливає на центральну нервову систему.