Гідрофільна олія: чому цей засіб має бути у вашій косметичці

Шанувальницям корейської косметики вже давно відомий цей засіб. Щобільше, деякі косметологи вважають її мастхевом у доглядовій рутині, а деякі жінки вже не уявляють зняття макіяжу без гідрофільної олії.

Популярність олійного очищення збільшується. В чому перевага цього засобу та як він вливає на стан нашої шкіри – розповідаємо у матеріалі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Що таке check-up організму та кому він необхідний

«Очищення олією». Звучить дивно, правда? Адже ми всі звикли думати, що лише безолійні продукти можуть якісно очищувати шкіру. Цей висновок зруйнували сучасні дослідження, які доводять неймовірні властивості гідрофільних олій.

Гідрофільна олія – це водорозчинний засіб. Під час взаємодії з водою засіб перетворюється на емульсію та розчиняє макіяж, сонцезахисні креми та інші  забруднення на шкірі. Найголовніше те, що гідрофільні олії дуже легко змиваються водою і не залишають жирного чи липкого відчуття на шкірі. Зазвичай їх використовують для двоетапного очищення шкіри, де перший етап демакіяжу – це використання олії, а другим – пінки для вмивання або гелю. Такий спосіб – це золотий стандарт догляду.

ЯК ГІДРОФІЛЬНА ОЛІЯ ОЧИЩАЄ ШКІРУ?

Основна ідея очищення шкіри олією полягає в тому, що «подібне розчиняє подібне». Іншими словами, нанесення на шкіру гідрофільної олії видаляє всі забруднення і макіяж, залишаючи шкіру ідеально чистою, насиченою і зволоженою. Крім того, текстура не тільки дбайливо очищає шкіру, але і перетворює рутинний очищувальний ритуал на справжнє задоволення.

Гідрофільна олія виконує такі функції:

  • демакіяж;
  • дбайливе очищення;
  • зволожувальну та живильну дію;
  • збереження і відновлення мікробіому;
  • захист від шкідливого впливу навколишнього середовища;
  • зміцнення гідроліпідного бар’єра шкіри.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ГІДРОФІЛЬНУ ОЛІЮ?

  1. Нанесіть олію на сухе обличчя сухими руками.
  2. Кінчиками пальців акуратно розподіліть олію на шкірі обличчя. Потім зробіть легкий масаж, щоб видалити забруднення, зокрема макіяж і відмерлі клітини шкіри, дозволивши засобу проникнути в шкіру.
  3. Змочіть руки, повторіть масаж. Ви помітите, як олійна текстура трансформується в ніжну емульсію.
  4. Вмийтеся теплою проточною водою або зніміть засіб за допомогою вологого теплого рушника.

Після використання гідрофільної олії, щоб завершити етап очищення, рекомендують використовувати ще пінку або гель для вмивання. Далі виконуйте звичні для вас кроки у щоденній рутині: тонізація, сироватки, креми тощо.

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Помилки у застосуванні крему для обличчя

Пілінг VS чистка: що обрати для свого типу шкіри

У чому різниця між тонером, емульсією та есенцією?

Креми нового покоління або що таке ламелярна емульсія?

Як зберегти шкіру від сухості взимку

Ліфтинг обличчя: найпоширеніші процедури підтяжки

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР