У чому різниця між тонером, емульсією та есенцією?

Виробники косметики постійно розширюють не тільки нашу б’юті-рутину, але й словниковий запас. Якщо різницю між тоніком і тонером зрозуміти легше, але що обрати між тонером, есенцією та емульсією? Чи потрібно мати усі три б’юті-засоби у своєму арсеналі? Дізнаємося у матеріалі.

ЩО ТАКЕ ТОНЕР?

Основне завдання тонера – нормалізувати природний рівень pH-балансу шкіри після вмивання жорсткою проточною водою та лужною пінкою/гелем. Крім цього, тонер завершує етап очищення, прибирає залишки макіяжу, пилу та себуму, що залишилися після вмивання. Він також готує шкіру до подальшого догляду. Сприяє глибокому проникненню, швидкому поглинанню та кращому розподілу на шкірі.

Залежно від складу, тонер може мати додаткові функції. Наприклад, тонер із пептидами покращує еластичність та пружність шкіри. З центеллою – заспокоює подразнену та чутливу шкіру. За своєю текстурою тонер може бути і рідким (нагадує воду), і в’язким (схожим на сироп). У Кореї нещодавно з’явився новий формат – тонізувальні диски або тонер-пади. Їх особливо зручно брати із собою у дорогу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Нові б’юті-звички, які потрібно ввести у новому році

Нові б’юті-звички, які потрібно ввести у новому році

ЩО ТАКЕ ЕМУЛЬСІЯ?

За властивостями цей засіб схожий на крем, але набагато легший. Особливо якщо порівнювати в лінійці одного бренду. Емульсія – це фаворит серед власниць жирної шкіри, адже вона просто тане на обличчі, не залишаючи після себе жирності та липкості. Основна дія – це зволоження.

Емульсію потрібно наносити перед кремом або нічною маскою. У деяких випадках вона може повністю замінити крем і просто чергуватися з ним. Ідеальний продукт для літнього періоду, коли густі текстури шкіра просто не сприймає. В холодну пору року ми її наносимо під крем у якості додаткового живлення. Воно чудово «запечатує» вологу всередині шкіри.

ЩО ТАКЕ ЕСЕНЦІЯ?

Завдяки легкій молекулярній масі есенція легко і глибоко проникає в епідерміс, що інтенсивно впливає на шкіру для вирішення певних проблем. Її наносять після тонера, але не замість нього. Есенція посилює дію наступних засобів – сироватки, емульсії та крему. Чому? Бо це більш концентрований продукт, ніж тонери та сироватки. На відміну від останніх, найчастіше вирішують конкретну проблему шкіри, есенції мають універсальну дію. Однак текстура есенції практично завжди рідка та легка.

Косметологи рекомендують використовувати есенції після процедур, щоб прискорити процес відновлення шкіри та забезпечити їй повноцінне зволоження. У складі есенції зазвичай є вітамінні комплекси, екстракти, пептиди та інші корисні для шкіри компоненти. Використовувати продукт можна вранці та ввечері щодня. Щоб отримати максимальний ефект, важливо правильно наносити есенцію. Не варто використовувати ватні диски: краще акуратно вмочити в есенцію кінчики пальців і «вбивати» ними засіб на обличчі легкими рухами,  доки засіб повністю не поглинатиметься.

Есенція особливо потрібна для сухої та зневодненої шкіри, яка потребує додаткового догляду.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Збираємо доглядову косметичку спільно з EVO derm

Збираємо доглядову косметичку спільно з EVO derm

Тонер, емульсія та есенція – обов’язкові атрибути у щоденному догляді кореянок. Головна філософія догляду у них – поетапне зволоження шкіри, а саме ці засоби і передбачають таку дію.

Помітний ефект буде у випадку використання кожного з продуктів окремо. Можна спробувати всі ці засоби у своєму щоденному догляді на 21-30 днів. Саме стільки потрібно для оновлення епідермісу, що дозволить відчути ефект від догляду повною мірою, адже за цей час сформується  звичка користуватися засобами на регулярній основі. Ви одразу помітите, як зникає сухість,  лущення, а шкіра набуває здорового вигляду.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Креми нового покоління або що таке ламелярна емульсія?

Помилки у застосуванні крему для обличчя

Глікація і старіння: як уникнути «цукрового обличчя»

Як доглядати за грудьми та зоною декольте?

ВВ та СС-креми: у чому різниця?

Натуральна й органічна косметика: у чому різниця?

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР