Губи

Сухі та обвітрені: як доглядати за губами взимку

Взимку тонка та ніжна шкіра губ найбільше піддається негативному впливу холодного та морозного вітру. Тому варто подбати про те, аби губи не обвітрювалися та на них не виникали неприємні тріщини, які викликають зайвий дискомфорт.

 

Губам в холодну пору року потрібен особливий догляд. Як зробити губи м’якими і доглянутими та уникнути сухості? Розбираємось разом.

ЯК УНИКНУТИ ОБВІТРЕНИХ ГУБ ВЗИМКУ

Користуйтеся гігієнічною помадою.

Щоразу перед тим, як вийти надвір взимку, нанесіть зволожувальний косметичний продукт. У холодну пору варто користуватися гігієнічною помадою зі щільною текстурою на основі воску чи олій.

 

Застосовуйте нічну маску для губ.

Завдяки тому, що засіб діятиме протягом всієї ночі, він ефективно допоможе загоїти тріщинки на губах. Щоб зробити маску для губ самостійно, змішайте кокосову олію з коричневим цукром і нанесіть суміш перед сном. Також ви можете скористатися звичайним бальзамом.

 

Не використовуйте стійкі помади.

Взимку варто відмовитися від помад, які сушать губи. Стійкі засоби для макіяжу губ містять більше інгредієнтів, які сприяють сухості. Зокрема, завжди готуйте шкіру губ до нанесення помади: скрабуйте 1-2 рази на тиждень та зволожуйте.

 

Вітамін A для здоров’я губ.

Аби шкіра губ була в хорошому стані взимку, потрібно дбати про неї зсередини. Вітамін A та продукти, які його містять, можуть допомогти. Для цього варто вживати вітамінні добавки та такі продукти: буряк, моркву, обліпиху та фрукти помаранчевого кольору. Але перед цим варто проконсультуватися з лікарем.

Губи
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР