6 модних поєднань кольорів, які освіжать весняний образ

Світ втомився від домашнього тьмяного одягу, який диктував нам карантин. Навіть Інститут кольору Pantone , здається, помилився із найголовнішими кольорами 2021 року, адже уся стрічка Інстаграму переповнена не жовтим «Illuminating» та нейтральним сірим «Ultimate Grey», а яскравими рожевими та зеленими акцентами.

Навесні розквітає не тільки світ навколо нас. Тому наше бажання мати яскравіший вигляд підсилюється. Підтримати цей настрій найлегше з правильними кольорами в гардеробі. Яких барв варто додати у весняний гардероб? Розповідаємо в цьому матеріалі.

ЧОРНИЙ І СИЦИЛІЙСЬКИЙ АПЕЛЬСИН

Яскраві фруктові відтінки мають ще соковитіший вигляд на темному тлі. Зверніть увагу на помітні аксесуари або додайте сонячного світла в образ за допомогою насичених топів.

БЕЖЕВИЙ І БУЗКОВИЙ

Згладити занадто «солодку» пастель, головні відтінки цього сезону, допоможе м’який бузковий і ніжний рожевий. За базу чудово підійде бежевий з ледь помітним кремовим напівтоном.

ПОМАРАНЧЕВИЙ І БЕЖЕВИЙ

Наполегливо рекомендуємо звернути увагу на сміливе поєднання бежевого і помаранчевого –образи в стилі Celine не залишать нікого байдужим.

ХАКІ І ЗЕЛЕНИЙ

Традиційне, майже класичне поєднання кольорів, згідно з Pantone, має зовсім не традиційний вигляд з контрастними текстурами в грі. Шкіра та вовна, трикотаж і бавовна – найкращі знахідки цієї весни у всіх відтінках зеленого.

БЛАКИТНИЙ І ЯСКРАВО-ЧЕРВОНИЙ

Услід за весняно-літньою рекламною кампанією Bottega Veneta, радимо цієї весни міксувати небесно-блакитний і червоний. Врівноважити образ допоможе базовий чорний колір.

ЧОРНИЙ І ЗЕЛЕНИЙ

Стрічки соціальних мереж невпинно доводять, що кричущий і пихатий люмінесцентний зелений –це відтінок взуття сезону. Проте він знайшов своє місце і у вовняних джемперах, і в сумках, і в брюках. Цієї весни рекомендуємо звернути особливу увагу на унікальне комбо чорного і зеленого – не обов’язково неонового: таке поєднання помітно освіжить звичну гаму весняного гардероба.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР