Танкетка повертається: як носити спірний тренд

Пам’ятаєте той час, коли всі стилісти радили забути про взуття на танкетці? Ці поради можна забути, адже танкетка повертається на модні подіуми, streetstyle-образи та колекції брендів мас-маркету в новому переосмисленні.

Окрім босоніжок з тонкими ремінцями, мюлів, сандалій-гладіаторів та рибальських моделей, варто звернути увагу на босоніжки на танкетці, які доповнять ваш літній взуттєвий гардероб. Це універсальна пара взуття на щодень. Вони не надто високі, як взуття зі звичайними підборами, але все ж таки додають кілька бажаних сантиметрів до зросту й водночас залишаються надзвичайно зручними та практичними.

Раніше ми писали про те, які моделі взуття є актуальними у цьому сезоні.

Сучасні літні моделі вирізняються різноманітністю кольорів та текстур – від пластикових варіантів до замші й барвистої м’якої шкіри. Вони не схожі на коротку танкетку ранніх нульових, до якої ми так звикли. Часто можна помітити модниць у босоніжках з фігурною танкеткою, строкатих моделях та варіантах з ремінцями, що добре фіксують ногу.

У streetstyle-образах інфлюенсерки комбінують босоніжки на танкетці з базовим літнім гардеробом: з бавовняними сорочками та джинсами, квітчастими сукнями, брючними костюмами з легких матеріалів та мініспідницями й маскулінними жакетами.

Надихайтесь образами та поєднуйте танкетку стильно та зі смаком.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Готуємося до осені: які легкі куртки в тренді?

Широкі штани: з чим поєднувати практичний тренд літа

Тренди літнього макіяжу 2022

Найтрендовіші колірні поєднання літа 2022

Антитренди 2022: луцька стилістка розповідає, яких речей варто позбутись у цьому році

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР