Завжди під рукою: українські бренди сумок

Українські дизайнери та виробники вже давно творять речі, котрі завойовують серця всесвітніх селебриті й не тільки. Якщо давно хотіли придбати сумочку, підтримуючи українські бренди, то наша підбірка сам для вас!

ALXNDR LEN

Бренд, котрий буде до смаку усім мінімалістам. Особливу увагу рекомендуємо звернути на сумку-пакет з білої шкіри, розроблену спільно з Rybalko. Кожна сумка бренду втілює просту форму, мінімум деталей та чисті кольори.

KACHOROVSKA ATELIER

Для офісних образів – лаконічні моделі білого або чорного кольорів, для візитів до супермаркетів або коротких поїздок – комфортні шопери, а для світських івентів – різнокольорові mini bag. Особливість бренду у тому, що сумку можна персоналізувати за бажанням клієнта. Наприклад, затвердити ескіз заздалегідь і розписати вручну.

VIKELE STUDIO

Сумки цього бренду носять не лише українські модниці (Дарія Шаповалова, Марія Зубцова і Ярослава Зоря), а й іноземні інфлюенсери, зокрема і Хлоя Лекареукс. Зверніть увагу на модель Bella з червоної шкіри.

DI TOGS STUDIO

Бренд спочатку створював речі зі шкіри та фетра, але цього літа у них з’явилися солом’яні сумки та капелюхи. Бездоганний образ та компліменти у вашу сторону гарантовані!

LONA PRIST

У новій колекції – сумки квадратної форми з двома ремінцями на зміну – шкіряним та металевим на ланцюжку. Таку сумочку можна носити на поясі, плечі, крос-боді чи в руках, наче клатч.

GALVANI BAGS

Невеликі, але дуже зручні сумки з натуральної шкіри. Модель, яка вам найбільше сподобається, можна замовити в одному з двадцяти запропонованих кольорів: фіалковому, нейтральному (нюд), міланському або червоному тощо.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР