Місця для чудового відпочинку в Україні

Поки в світі панує пандемія COVID-19 подорожі стали менш доступними, аніж будь-коли. Але для чого ризикувати та летіти за кордон, коли наша країна має так багато дивовижних місць для відпочинку? Ми підготували декілька локацій, які точно вразять вас. Відкривай Україну разом із Space!

 

Бессарабія, Малий Татару

Ми впевнені, що більшість навіть не чули про цей острів. Україна приховує чимало цікавих місць, які можуть легко конкурувати зі всесвітньовідомими туристичними локаціями. Татару – один із найбільш мальовничих островів дельти Дунаю. Він розташований на кордоні з Румунією та входить у регіональний ландшафтний парк «Ізмаїльські острови». У 50-х роках минулого сторіччя острів осушили під сільськогосподарські угіддя. Однак природа повернула його собі. Після повені частина території перетворилася на озеро. Решта острова сьогодні – непрохідні хащі. Всесвітній фонд природи (WWF) вніс дельту Дунаю у список 200 найцінніших екорегіонів світу. Це ідеальне місце, щоб практикувати екотуризм. Сюди їздять спостерігати за рідкісними видами птахів, яких так багато на дельті Дунаю. Це білохвостий орлан, жовта чапля і малий баклан. Цікава розвага, пізнавальна пригода та відчуття першопрохідця – ідеальний варіант вікенду.

 

 

Сіверщина/Блакитні озера

Блакитні озера на Сіверщині – це колишні кар’єри поблизу села Олешня, наповнені джерельною водою й оточені сосновим лісом. Раніше тут видобували кварцовий пісок для виготовлення скла. Найбільше із чотирьох озер – Велике, яке через форму називають також Серцем. Вода тут настільки чиста та прозора, що у деяких місцях можна розгледіти дно. Природа навколо захоплює дух: свіже повітря, запаморочливий запах соснового лісу, тишина, спокій та повне усамітнення. Для охочих відпочити від міської метушні та сірих робочих буднів це місце стане справжнім спасінням. Не забудьте взяти купальники, адже плавати у цих водоймах це справжнє задоволення. І фото, до речі, тут теж виходять чудові!

 

 

Поділля/Бакота

Бакота – затоплене село поблизу Кам’янця-Подільського, територія, відома своїми неймовірними краєвидами. 1981 року під час будівництва Новодністровської ГЕС усе населення краю вивезли до сусідніх міст. Саму ж Бакоту разом із іншими селами затопили. Сьогодні це водосховище завдовжки 200 км, а заплава простягається на 1 590 гектарів. За бажанням ви можете дослідити й інші унікальні місця цього регіону: Замок у Кам’янці-Подільському, кришталеві печери, а якщо знайдете час – Хотинська фортеця, яка знаходиться неподалік. Бакота була заснована як місто. Вперше воно згадується в літописі 1240 року як найбільший адміністративний центр Дніпровського Пониззя з населенням понад три тисячі осіб. У XIII-XVI столітті край між Дністром і Бугом називали Руссю Дольною зі столицею у Бакоті. Тут сходилися і піші торговельні шляхи, і водні. Цікавий історичний край з неймовірною історією та культурою.

 

 

Таврія/Кінбурнська коса

Кінбурнська коса відділяє Дніпровсько-Бузький лиман від Чорного моря. Омивається і прісною, і солоною водою, що відрізняються навіть кольором. 40-метрова піщана коса є продовженням Кінбурнського півострова. На її вістрі море і лиман розділяють лічені метри. Це улюблене місце для гніздування і зупинки птахів під час перельоту. Для них тут навіть створили штучний півострів біля озера Лопушне. Краєвиди цього місця неможливо порівняти з ніякими іншими. Первозданна природа, море і ви – готуйте валізи доки ще тепло!

 

 

Причорномор’я/Каньйон в Актовому

Глибоке провалля серед голого степу, утворене річкою Мертвовод у гранітних скелях, розташоване поблизу села Актове. Глибина каньйону – понад 50 метрів. До XX ст. річка Мертвовод була судноплавною, а за часів радянської влади через встановлення дамб рівень води критично знизився, і вона замулилася. Каньйон є частиною Національного природного парку Бузький Гард. Місце справді дивовижне – скелі, каньйони, провалля та море зелені, яка огортає все навколо. Для поціновувачів сайклінгу, спортивної ходьби, або ж просто прогулянок пішки – це справжня знахідка. Візьміть із собою фотоапарат, адже вам точно захочеться залишити декілька знімків собі на пам’ять.

 

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
How to sleep (6)1111111111
chernobyl-by-craig-mazinv
LE CHARMIE
1376fjdkd111111111111
kids st
433752755_402492882529120_7619119416570274353_nу
IMG_0539
gorn ceramics
2
F7ykwглв11111111