Тайський бокс чи домашній фітнес: який спорт обирають відомі лучани

Силові навантаження, біг, теніс чи традиційний футбол? Можливо, йога чи тайський бокс? Які види спорту обирають відомі лучани – читайте у матеріалі від Space. Якщо вам набридли звичайні перекидання м’яча або ви хочете додати до своєї рутини більше незвичних видів спорту, то надихайтеся спортивними активностями, якими займаються успішні лучани та лучанки.

@ju_makeup_1

Юлія Щесюк, візажист-бровіст, засновниця школи-студії @pro.brows.lutsk, чемпіонка України та Європи.

«Займаюсь тайським боксом в академії «Ant» уже протягом двох років. Я привчена до спорту з дитинства. Почала займатись таким видом спорту, тому що працюю в б’юті-сфері, а постійні розмови з клієнтами, моделями, учнями виснажують. Мені хотілось розрядки. Оскільки тренажерний зал мені вже набрид, хотілось чогось нового. Хотілося знайти місце, де можна зігнати зайву енергію. Знайома порадила піти на тайський бокс, я спробувала. Після першого тренування додому ледь дійшла, була виснажена і морально розвантажена, оскільки людей бити не можна, а от грушу – будь ласка. Зрозуміла, що мені це цікаво.

Після тренувань я морально розслаблена, відчуваю втому і задоволена цим, саме так розумію, що заняття відбулося насичено. Після тренувань любиш весь світ, бо усю негативно енергію віддаєш груші. А ще тіло дуже швидко приходить до форми, а це не може не радувати».

@vladkardash

Владислав Кардаш, весільний фотограф, луцький блогер.

«До карантину ходив у спортзал. Останнім часом маю дуже мало часу, тому трішки закинув спорт. Але маю величезне бажання повернутись і планую це зробити найближчим часом. Упродовж життя займався багатьма видами спорту. Спортзал – це один з улюблених видів занять, оскільки допомагає «ліпити» своє тіло так, як собі задумав. Після тренувань покращується самопочуття та збільшується впевненість у собі. Як додаткова перевага, тренування допомагають викинути негативні та зайві думки з голови».

Фото в каруселі: друге – до тренувань, третє – результат після.

@anastasia_balabash

Анастасія Балабаш, інста-інфлюенсер, модель.

«Ще у юності я займалась спортивними бальними танцями. Зараз намагаюсь поєднувати силові та кардіотренування. Майже 6 років тому розпочала активно займатись силовими у спортзалі з перервами на народження сина та відновлення. Почала займатись цим для того, щоб тримати себе у формі. Мені це важко дається, адже все зайве, що я з’їдаю, негативно впливає на форму та зовнішній вигляд.

Тренування для мене – це своєрідне перезавантаження та відпочинок від метушні. Коли концентруюсь на присіданнях, в голові з’являються креативні ідеї. Зараз хотіла б відновити заняття спортивними бальними танцями».

POST A COMMENT