Крапельниці

Як подолати новорічне похмілля?

До 2020 року ми навчилися літати в космос, бачити та чути один одного за тисячі кілометрів, створювати бізнес-онлайн, зустрічатися компанією в Zoom та «заправляти» авто електрикою. Втім, частенько після хороших посиденьок просинаємося з похміллям, втрачаємо свій дорогоцінний час і не знаємо, як заставити голову не боліти.

 

У центрі VITAMIN BOOM існує чародійна крапельниця AFTERPARTY, яка втамує спрагу, а саме: поповнить ваш водно-електролітний баланс, зменшить головний біль, прибере  тривогу, наситить енергією, захистить вашу печінку і зробить ранок добрим, а день продуктивним.

Крапельниця
Жінка

AFTERPARTY BOOM

Інтоксикація організму внаслідок вживання великої кількості алкоголю супроводжується неприємними симптомами, зокрема головний біль, нудота, сухість у роті, апатія, відсутність апетиту тощо. Кожен організм на алкоголь реагує по-своєму. Отруєння етиловим спиртом (похмілля) виникає після вживання алкогольних напоїв та приносить неабиякий дискомфорт. Для швидкого усунення усіх його симптомів найкращим варіантом є крапельниця AFTERPARTY.

STANDART

Таку крапельницю рекомендують для легкого прояву алкогольної інтоксикації. Цей набір (антиоксиданти, сорбенти, вітаміни, мікроелементи) миттєво усуває симптоми похмілля, відновлює гідро резерв організму, нормалізує обмін речовин, стабілізує нервову систему та покращує загальне самопочуття.

TURBO

Крапельниця посиленої дії для алкогольної інтоксикації середньої важкості. Допомагає у боротьбі з сильним похміллям. Препарати крапельниці «AFTERPARTY TURBO» (сорбенти, глутатіон, вітаміни, гепатопротектори, активатори метаболічної та мозкової активності) мають більшу концентрацію, проводять потужний детокс, миттєво знімають слабкість, головний біль, нудоту і повертають вас до нормального самопочуття.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР