5 книг, які допоможуть почати новий рік з чистого аркуша

Більшість з нас асоціюють Новий рік з початком чогось нового: новий етап у взаєминах, у бізнесі, нова зачіска чи нова робота. Все негативне хочемо залишити у минулому році та розпочати 2022 рік з чистого аркуша.

Спільно з видавництвом бестселерів Vivat зробили добірку книг, які допоможуть вам у цьому.

Які книги придбати на «ковідну тисячу», дивіться ТУТ.

Які книги придбати на «ковідну тисячу»: рекомендує видавництво бестселерів Vivat

ДЕВІД ЕПШТЕЙН «ВМІТИ ВСЕ: ЧОМУ УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПЕРЕМАГАЄ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ»

Вузька спеціалізація нині є радше винятком, аніж правилом, тому, щоб стати успішним, потрібно мати знання з кількох різних сфер, замість того, аби заглиблюватися в одну. Девід Епштейн дослідив історії найкращих світових спортсменів, митців, винахідників та науковців і дійшов висновку: гнучкість та розмаїтий досвід – ключ до справжніх досягнень. Такі спостереження підтверджено численними науковими й статистичними даними. Із цієї книжки ви дізнаєтеся, чому тривалі старанні тренування не завжди дають бажаний результат, водночас постійні поразки допоможуть побудувати ідеальну кар’єру. Позбудьтеся стереотипів, які роками нав’язувала система освіти, навчіться здобувати універсальні знання та впроваджувати їх у будь-якій сфері.

 

 

 

МЕГАН ДЖЕЙН КРЕББ «СИЛА БОДИПОЗИТИВУ. ЯК ПОКЛАСТИ КРАЙ ДІЄТАМ І ЖИТИ У ЗЛАГОДІ ЗІ СВОЇМ ТІЛОМ»

1,3 млн підписників в інстаграмі. Три роки досліджень. Десерт щодня. Готові пообіцяти, що перестанете морити себе голодом?

Ця книжка поведе вас у захопливу та непросту подорож до любові та прийняття свого тіла. Вона звільняє від марних сподівань («Ось схудну – і спізнаю щастя!») і почуття провини за небездоганну зовнішність. Це відверта історія, що змушує співчувати всім, хто досі вірить міфам дієтної культури та жертвує собою заради стереотипів краси. Змушує гніватися: як ми могли повірити, що треба бути найгіршим ворогом собі лише через цифри на вагах чи сантиметровій стрічці?

 

 

 

 

ГЕОРГІЙ ПОЧЕПЦОВ «ТОКСИЧНИЙ ІНФОПРОСТІР. ЯК ЗБЕРЕГТИ ЯСНІСТЬ МИСЛЕННЯ І СВОБОДУ ДІЇ»

Вдома й на роботі ми щодня борсаємося в потужному потоці інформації, що плине із соцмереж, сайтів, новинних порталів. Украй рідко ставимо під сумнів факти, що споживаємо в інфопросторі. А він стає дедалі токсичнішим: фейки, пропаганда, висмикнуті з контексту слова отруюють. Час фільтрувати інформацію, яку ми всмоктуємо. Ця книжка буде за протигаз. Усім, кому стане хоробрості визнати: нашими умами керують, деформуючи факти підтасованими свідченнями. Усім, хто цікавиться, як працюють механізми створення фейків, звідки в нас жага до сфабрикованих сенсацій і яка з цього користь для можновладців. У сучасної людини майже не залишилося вибору, жити чи не жити водночас у трьох просторах: фізичному, інформаційному та віртуальному. І поки хтось безконтрольно тиражує фейки, а хтось розгрібає наслідки в реальному світі, нам до снаги зберегти ясність мислення і свободу дії!

 

 

АННА НЬЮТОН «ВІДРЕДАГОВАНЕ ЖИТТЯ»

Щоб організувати своє життя, не обов’язково позбавлятися всіх речей у квартирі та жити строго за годинником. У цій книжці запропоновано цілком інший підхід: зрозуміти, що саме для вас важливо, упорядкувати власні думки, а вже потім – упорядковувати домашній простір, режим дня, робоче місце, гардероб, соціальне життя тощо. Ця книжка – про набуття хороших і корисних звичок простим шляхом. Про те, як піклуватися про себе, робити все вчасно та жити максимально комфортно.

 

 

 

 

 

 

РАФАЕЛЛА ЖОРДАНО «ТВОЄ ДРУГЕ ЖИТТЯ, АБО ШАНС ЗМІНИТИ ВСЕ»

Спад мотивації, хронічна втома, втрата орієнтирів та сенсу життя, неспроможність відчувати щастя попри надлишок матеріальних благ, розчарування. Каміллі тридцять вісім років, і вона має, мабуть, усе, щоб бути щасливою: чоловіка, дітей, хорошу роботу. То чому ж вона нещаслива? Усе, чого вона хоче, – віднайти радість життя. І коли Клод, який називає себе спеціалістом із рутинології, пропонує їй оригінальне вирішення проблеми, вона одразу погоджується. Через дивовижний, творчий та значущий досвід вона буде крок за кроком змінювати своє життя і вирушить хоч на край світу шукати щастя.

 

 

 

 

 

Сайт: vivat-book.com.ua

INSTAGRAM: @vivat_book

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Тут і зараз: книги, які можна прочитати за один вечір

5 книг про здоров’я

Детективи, від яких неможливо відірватися

5 книг для сильних жінок

«Якщо він такий чудовий, чому мені так погано?»: 5 книг про психологію взаємин

Книжки, які тримають інтригу до останньої сторінки

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР