Іванна Ройко

Space mag відзняв обкладинку для травневого випуску

Травневий випуск SPACE mag. присвячений романтичній атмосфері весняного розквіту та трансформаціям, які вона здатна звершити з кожним.

Героїнею номеру стала успішна бізнес-вумен, майстриня перманентного макіяжу та власниця нового салону краси у Луцьку «VONA» Іванна Ройко.

Вона особисто здійснює перманентний макіяж брів, губ та заповнення міжвійного ряду. У салоні є можливість записатися на процедури видалення татуажу, ламінування, корекцію та фарбування брів. Манікюр та педикюр, стрижки та укладки – все це можна буде зробити в новій б’юті-локації.

«Секрет якісного перманентного макіяжу – це гра світла й тіні, витончені лінії, форма та колір. Основна ідея салону «VONA» – це натуральність у всьому. Прихильники натуральності оцінять роботи Іванни та її команди. «VONA» сповідує філософію не цілковитої заміни косметики: перманент дарує густоту для брів та вій, а губи завдяки цьому стають соковитішими», – ділиться власниця Іванна.

Команда SPACE дуже ретельно обирала концепт зйомки та локацію. Неймовірні образи вдалося створити завдяки брендам SAMKA та ANDRE TAN.

Іванна Ройко
Іванна Ройко

А більше про новий салон, техніки та плани на майбутнє дівчина розповіла в інтерв’ю для нашого глянцю. Очікуйте на електронну та друковану версію, аби дізнатися більше.

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР