Бабусин тренд: як носити косинку цієї зими

Серед усіх головних уборів осінньо-зимових колекцій 2020/2021 особливо виділяються косинки: цей аксесуар, який колись асоціювався лише з гардеробом бабусь, а потім став упізнаваним елементом образів Одрі Хепберн, Бріджит Бардо, Жаклін Кеннеді та Єлизавети II, знову повернув собі колишню славу і здобув роль справжнього must have.

Може здатися, що ця тенденція більше співзвучна літнім трендам, однак і з настанням холодів дизайнери успішно змогли інтегрувати цей аксесуар в наші гардероби. Косинки – відмінний спосіб надійно прикрити голову від поривчастого вітру. А залежно від того, як ви їх будете пов’язувати, вони можуть мати зовсім різний вигляд у ваших повсякденних образах. Головний нюанс для осені та зими – робити акцент на щільні матеріали, в яких буде комфортно навіть під час холодів. Вибір матеріалу залишається за вами – дизайнери представили косинки з шовку, вовни, органзи, тонкого мережива і поліестеру. Особливо ефектними є «дуті» моделі, в одному стилі з трендовими зараз шарфами.

 

Косинки, або як їх ще називають babushka scarf, також неймовірно універсальні – не обов’язково носити їх винятково зі спідницями довжини міді і трикотажними кардиганами. Цієї зими радимо збирати найрізноманітніші модні комбінації: згодиться і трендове шкіряне пальто, і піджаки з чоловічого плеча, і асиметричні жакети, і високі черевики.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР