Жіночність – це сила! Space mag. відзняв обкладинку для листопадового випуску

Знайти свою жилу, розкрити жіночність, піклуватись про себе, дихати на повні груди, відчувати кожну мить по-максимуму і любити – саме так ми повинні зустрічати новий день, який обіцяє бути особливим. З таким настроєм презентуємо нові обкладинки випуску листопад 2023.

Окрасою й Cover Woman нового випуску стала засновниця Центру краси та здоров’я – Наталія Лавренюк. Про відкриття нової локації, команду, ведення бізнесу в Україні і за кордоном, любов до себе та силу жіночності – читайте у повному інтервʼю у друкованому випуску Space mag.

 

Команда Space mag. обрала неймовірні образи та історичну локацію Підгорецького замку, аби підкреслити всю красу, витончені та водночас непорушні лінії жіночності нашої головної героїні.

«Жіночність – це сила! Хоч і кажуть, що сила жінки в її слабкості, але в сучасному українському світлі, це далеко не так! Війна, стрес, сімʼя, робота, навчання, особистий розвиток. У кожного своя історія. Нині допомагає тільки фокус на своїх сильних сторонах, бо вони допомагають «вирулювати». Бажаю кожній знати свою major power і користуватися нею з легкістю і користю!» – зазначила Наталія.

Адреси:
м. Луцьк, вул. Арцеулова, 2а;
м. Володимир, вул. Луцька, 19, Beauty Bar;
м. Ковель, вул. Степана Бандери, 5;
смт. Ратне, вул. 1-го Травня, 9.

На фото – Наталія Лавренюк
Фото – Юрко Положевець
Образ – Rilassanti, Mbocharova, Amei.ua, SEMA
Макіяж – Катерина Чоп
Зачіска – Марія Солярук

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Довіра, впевненість, результат: Space mag. презентує жовтневі обкладинки

Новий ритм: Space mag. презентував обкладинки вересневого випуску, який вийде у новому форматі

Історія не просто про сестер: Space mag. презентує серпневу обкладинку

Don’t Save the Best for Last: Space mag. відзняв обкладинку для липневого випуску