чисте лице

Ненав’язливим тоном: як обрати тональний крем влітку

Весною та влітку макіяж ставить перед собою мету створити легке, але стійке покриття, обов’язково без ефекту маски, яке витримуватиме спеку. Якщо ваш тональний крем з усім цим справляється, то йому справді нема ціни. А якщо часу на краш-тести мало, то радимо прислухатися до порад щодо вибору та нанесення тону в теплий сезон. На це є ряд причин: під впливом тепла і сонця посилюється вироблення себуму, через що шкіра починає блищати сильніше, ніж зазвичай, з’являється відчуття дискомфорту і бажання вмитися. Ось чому варто ревізію своєї косметички напередодні літа.

АНАЛІЗ КОСМЕТИЧКИ

Перше, що потрібно зробити – це провести аналіз косметички, викинути те, що не підходить для теплого сезону, а що можна залишити, але змінити техніку нанесення.

ТЕКСТУРА ЗАСОБІВ

Засоби повинні бути легкими і невагомими. Варто також звернути увагу на упакування крему: чим воно менше, тим краще. Так його буде набагато зручніше носити з собою на випадок, якщо знадобиться корекція протягом дня. Бездоганний варіант – це засіб, який одночасно можна нанести під очі, локально пропрацювати недосконалості, вирівняти тон шкіри і підправити його за потреби.

тоналка
тональний крем

ОСНОВНІ ПОРАДИ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ТОНУ ВЛІТКУ

Зупиніться на тому кремі, який буде зручно носити з собою. Нехай такий засіб буде завжди під рукою, бо в теплу пору року це дуже важливо. Найкращий варіант – крем у форматах стиків.

Придбайте розсипчасту пудру для літа: її радять використовувати замість прозорої основи під макіяж для вирівнювання і легкого тонування шкіри.

Можна змішати тональний крем з улюбленим тональним кремом. Так ви отримаєте літній тонувальний засіб. Додайте до нього ще сонцезахисний фактор.

ТЕХНІКИ НАНЕСЕННЯ ТОНАЛЬНОГО ВЛІТКУ

РОЗІГРІВ. Розігрівайте тональний крем на тильній стороні долоні. Так він підлаштовується до температури тіла, тому буде легше і непомітно наноситися. А ще буде однозначно стійкішим. Для природного ефекту нанесіть засіб кінчиками пальців, наче втираючи в шкіру.

ЛОКАЛІЗАЦІЯ. Застосовуйте засіб локально. Влітку не потрібна така щільна захисна плівка, як взимку. Основне наше завдання – це дрібна корекція: маскування недоліків, почервонінь на шкірі та різких переходів кольору обличчя та шиї.

ФІКСАЦІЯ. Засіб для фіксації використовуйте разом із тональним кремом. Розпилюйте його на відстані 20 сантиметрів наприкінці нанесення макіяжу. Або спробуйте змішати його з фіксатором на початку.

ЗАЛИШКИ. Після нанесення прибирайте залишки тонального крему, навіть якщо їх візуально не видно. Для цього використовуйте матувальні серветки. Так тон краще лягатиме і триматиметься довше.

спонж
косметика
Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР