Емейзінг нейлз: все, що потрібно знати про японський манікюр від G.Bar Луцьк

Японський манікюр – це процедура догляду за нігтями, яка завоювала визнання та прихильність серед клієнтів і майстрів нігтьового сервісу в усьому світі. Про техніку японського манікюру та його переваги розповідає крихітка нейл G.Bar Луцьк Юлія Вовчук.

Серед сучасних методик догляду за нігтями японський манікюр вважається одним із найбільш ефективних, естетичних та комфортних для клієнта. Основна ідея і одна з найважливіших особливостей цього виду манікюру – виключно дбайливе ставлення до нігтів. Це хороша альтернатива для тих, хто полюбляє натуральність і не наносить гель-лак. Сьогодні японський манікюр все частіше обирають не лише жінки, а й чоловіки.

Японський манікюр – це тренд, який трансформувався в lifestyle: здоров‘я, природа та натуральність. Це професійна салонна процедура догляду за руками та нігтями, яку в домашніх умовах зробити неможливо.

Результатом такого манікюру є натуральний блиск нігтьової пластини, який створюється за допомогою виключно натуральних компонентів , а найголовніше – не лише блиск, а ще й оздоровлення та регенерація нігтьової пластини.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ЯПОНСЬКИЙ МАНІКЮР?

  1. Майстер готує нігтик до процедури: відштовхує кутикулу і кератолітиком пом’якшує її, бережно забирає птеригій (тонку плівку, яка щільно прилягає до нігтьової пластини).
  2. Надає форму нігтям за допомогою пилочки та усуває все зайве ремувером.
  3. Далі поступово на кожен ніготь наносить спеціальну пасту, яка є натуральним будівельним матеріалом. Паста насичує нігтьову пластину біоактивними мікроелементами, які стимулюють ріст здорових та міцних нігтів. За допомогою спеціального бафа із замші ми втираємо пасту у нігті.
  4. Завершальний етап японського манікюру – це полірування. Майстер втирає в нігтьову пластину пудру на основі бджолиного воску.

Після закінчення процедури створюється враження, що нігті – щільні, глянцеві, ніби скляні і дуже приємні на дотик. Японський манікюр має накопичувальний ефект. У середньому достатньо зробити від 3 до 6 процедур з інтервалом 2 тижні, щоб нігтьова пластина наповнилася мінералами та стала міцнішою.

Майстри G.Bar дбають про вас і тому використовують тільки одноразові інструменти для виконання послуги японського манікюру.

Важливо! Японський манікюр не можна виконувати відразу після зняття гель-лаку, адже нігтьова пластина стає тонкішою від постійного шліфування. Для того, щоб процедура пройшла безболісно та правильно, між зняттям гель-лаку та проведенням японського манікюру потрібно зачекати декілька днів.

INSTAGRAM: @g.bar.lutsk

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

G.BAR&SPACE: відтворюємо тренди NEW YORK FASHION WEEK 2022

Що потрібно знати про вітамін С у догляді за шкірою – розповідає косметологиня та власниця Evo derm. Оксана Коротка

Безпечне схуднення з вітамінними коктейлями від VITAMIN BOOM

Колагенове омолодження шкіри у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Збираємо доглядову косметичку спільно з EVO derm

 

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР