Чому з’являються червоні родимки (ангіоми) на тілі та як їх позбутись?

У багатьох з нас на шкірі обличчя або тіла є маленькі червоні цятки, родимки, які спричинять фізичний та естетичний дискомфорт. Розповідаємо про ангіоми, їхні причини виникнення та методи видалення.

На це питання відповідає лікарка-дерматологиня та косметологиня «Центру естетичної медицини Оксани Короткої» Уляна Валецька.

ЩО ТАКЕ АНГІОМИ?

Червоні ангіоми на тілі та обличчі – доброякісні новоутвори, які розвиваються з кровоносних судин (справжні ангіоми) або лімфатичних судин (лімфангіоми). Ці новоутворення не несуть якогось певного значення в організмі, але можуть сильно кровити під час травмування, частіше їх кількість збільшується з віком.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ АНГІОМ

Етіологія елементів не з’ясована, хоча багато науковців пов’язують їх появу з генетичною схильністю, тривалим перебуванням на сонці, гормональними перебудовами організму під час вагітності й лактації та прийняттям оральних контрацептивів.

Як позбутись ангіом:

  • хірургічним способом– висічення в межах здорової шкіри;
  • електрокоагуляція – випалювання під впливом електричного струму;
  • кріохірургія – заморожування рідким азотом.

Методики мають ряд побічних реакцій: можливість утворення рубця, больові відчуття під час введення місцевої анестезії.

У випадку виникнення на шкірі будь-яких нових утворень важливо проводити дерматоскопію – метод діагностики за допомогою спеціального приладу (дерматоскопа). Він показує нам глибші структури утворення, які є невидимими для ока і може показати наявність більш загрозливих новоутворень (піогенних гранульом, метастазів меланоми, безпігментні меланоми тощо), які потребують радикальніших методів лікування.

У «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої» видалення проводять найбільш комфортним для пацієнта методом – лазерним, під час якого судини в ангіомі поглинають імпульсне світло або промінь лазера (залежно від типу апарату), коагулюються, темніють і зникають через 2-3 тижні після проведення процедури. Такий метод видалення ангіом комфортний і безпечний для пацієнта.

Aesthetic Medical Center  

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.

+ 38 (066) 377 99 38

FACEBOOK: Oksana Korotka aesthetic medical center

INSTAGRAM: @oksana_korotka

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Глікація і старіння: як уникнути «цукрового обличчя»

«Хочу збільшити губи»: магія контурної пластики для обличчя

Ліфтинг обличчя: найпоширеніші процедури підтяжки

Колагенове омолодження шкіри у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Пілінги з кислотами: якій шкірі підходить така б’юті-процедура

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР