Пілінги з кислотами: якій шкірі підходить така б’юті-процедура

Кислоти руйнують сполуки ороговілих частинок, відтак вони починають відлущуватися. Пілінг запускає синтез колагену та еластину. Вид кислоти підбирають індивідуально відповідно до віку, мети процедури та типу дерми. Це омолоджує шкіру, робить її пружною, здоровою на вигляд. Кислотний пілінг можна використовувати для будь-якого типу шкірних покривів. Кислоти, які використовують в пілінгових препаратах, діють одночасно і на живі клітини. Це своєю чергою активізує процеси регенерації й подальше оновлення шкірного покриву способом прискорення синтезу будівельних білків – колагену і еластину, а також гіалуронової кислоти. Однак кислотні пілінги також бувають різні. Який із них обрати, кому протипоказано здійснювати пілінг і якого ефекту від нього очікувати? Розповідаємо у матеріалі.

ЯКИЙ ПІЛІНГ ОБРАТИ?

У будь-якому випадку вам потрібен професійний досвід і компетенція досвідченого фахівця. Обов’язково спершу варто проконсультуватися з косметологом. Фахівець допоможе вибрати той вид пілінгу, який вирішить проблеми вашої шкіри. Є кілька факторів, на які варто зважати: вік клієнта, стан шкіри, очікуваний результат, загальні захворювання. Далі знайомимо вас із різновидами процедури.

САЛІЦИЛОВИЙ

Саліцилову кислоту використовують для очищення, висвітлювання шкіри та вирівнювання рельєфу. Процедуру рекомендують для жирної, вікової та проблемної шкіри. Такий пілінг можна здійснювати, якщо у вас є прояви себорейного дерматиту, акне, гіперпігментації, фолікуліту. Період відновлення – майже тиждень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Пілінг VS чистка: що обрати для свого типу шкіри

МОЛОЧНИЙ

Кислотний пілінг для сухої молодої та надзвичайно чутливої ​​шкіри, тому допомагає зволожити шкіру. Може застосовуватися як поверхневий, і серединний кислотний пілінг. Прибирає вугрі та прищі, розгладжує перші зморшки. Дуже м’який, потребує лише 3 днів для відновлення.

ФРУКТОВИЙ

Підходить для нормальної та проблемної шкіри, також його рекомендують за перших ознак старіння. Розпочинає регенерацію клітин, відбілює обличчя, видаляє дрібні зморшки – і це ще не всі переваги цього виду пілінгів! Процедура повертає шкірі пружність, допомагає у боротьбі проти дерматиту та вугрів. Однак важливо пам’ятати, що після процедури шкіра вимагає тижневого відновлення.

МИГДАЛЕВИЙ

Кислотний пілінг висвітлює шкіру, тонізує її та вирівнює циркуляцію крові, а також підходить для боротьби з прищами, постакне та слідами фотостаріння. Після процедури шкіра обличчя відновлюється майже тиждень. Більше про мигдалевий пілінг ми писали ТУТ.

ГЛІКОЛЕВИЙ

Такий пілінг вирівнює колір обличчя, усуває пігментні плями, бореться з акне та прищами, а також розгладжує шкіру від дрібних зморшок. Прибирає відмерлі клітини, зменшує товщину епідермісу, допомагає впоратися з волосинами, які вростають. Для відновлення після процедури знадобиться не більше 4-х днів.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Помилки у застосуванні крему для обличчя

Глікація і старіння: як уникнути «цукрового обличчя»

Ліфтинг обличчя: найпоширеніші процедури підтяжки

Креми нового покоління або що таке ламелярна емульсія?

ВВ та СС-креми: у чому різниця?

Поради для здоров’я шкіри ніг та нігтів від подологині салону блогерки Саші Бо

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
ad4f49d96a6e111111111111
ann haustova
cy9n591глв1111111
T95_TAYLOR_K201320-006_MAIN-MODELS_01-RGBо
завантаженнят
1_
32 (1)
pedicure
PYJAMAZZZ240511111111головна
HUKH_12