Словник корейських б’юті-засобів, які варто знати

Вже ні для кого не секрет, яким потужним гравцем в індустрії краси є Корея. Багатоетапність догляду, тисяча і один засіб для кожної зони тіла, низка провідних брендів – протягом останнього десятиліття тренди k-beauty стають дедалі ближчими до нас.

Якщо ви ще не знайомі з корейською косметикою або їхньою 10-кроковою етапністю догляду за шкірою, одна з проблем, з якою ви можете зіткнутися, є нерозуміння корейських косметичних термінів. Часто ситуація ускладнюється тим, що деякі з них зазвичай не перекладаються у відповідному значенні у європейських косметичних засобах.

Саме тому Space mag. пропонує більше ознайомитися з культурою догляду «по-корейськи» і запам’ятати деякі з основних термінів, що стосуються косметичних засобів та процедур.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У чому різниця між тонером, емульсією та есенцією?

 

10 етапів догляду

Справді, ми не помилилися. Корейська система догляду за собою є комплексною та охоплює такі етапи:

  1. Зняття макіяжу + очищення гідрофільною олійкою.
  2. Очищування засобами на водній основі (гель, пінка).
  3. Відлущування (пілінги).
  4. Тонізування.
  5. Використання есенції.
  6. Сироватка для проблемних зон (боротьба з акне, гіперпігментацією).
  7. Маска з тканинною основою.
  8. Догляд за зоною навколо очей.
  9. Максимальне зволоження (крем).
  10. Сонцезахист.

Аби зробити для своєї шкіри максимум корисних речей, варто додати до свого б’юті-арсеналу спеціальні засоби, що прийшли до нас з Кореї. І аби не заплутатися серед незнайомих термінів, ми склали для вас невеликий гід найпопулярнішими позиціями з k-beauty.

 

Гідрофільна олія

Справжня знахідка для демакіяжу. Гідрофільна олія – це водорозчинний засіб. Під час взаємодії з водою засіб перетворюється на емульсію та розчиняє макіяж, сонцезахисні креми та інші забруднення на шкірі. Найголовніше те, що гідрофільні олії дуже легко змиваються водою і не залишають жирного чи липкого відчуття на шкірі.

 

Ензимна пудра

Цей засіб варто використовувати на етапі очищення шкіри. І ні, це не пудра, яку ми звикли використовувати під час нанесення макіяжу. Вона складається з ензимів, натуральних ферментів, які відмінно розчиняють верхній шар епідермісу, що складається з забруднень, шкірного жиру і старих, відмерлих клітин.

Розведіть невелику кількість засобу із водою та нанесіть на обличчя на 5-10 хв, після чого змийте водою. Регулярне використання пудри зменшує утворення «чорних цяток», вирівнює рельєф шкіри, сприяє звуженню пор.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Які доглядові засоби варто додати до косметички восени?

 

Тонер

Основне завдання тонера – нормалізувати природний рівень pH-балансу шкіри після вмивання жорсткою проточною водою та лужною пінкою/гелем. Крім цього, тонер завершує етап очищення, прибирає залишки макіяжу, пилу та себуму, що залишилися після вмивання. Він також готує шкіру до подальшого догляду. Сприяє глибокому проникненню, швидкому поглинанню та кращому розподілу на шкірі.

 

Есенція

Ще одне фірмових слів K-beauty. По суті, есенції схожі на сироватки, оскільки в них сконцентровані активні інгредієнти. Однак есенції мають легшу текстуру, завдяки чому вони швидше вбираються в шкіру. Тому їх варто сприймати як гібрид між тоніком і сироваткою. Деякі з них можуть бути спрямовані на зволоження або боротьбу з ознаками старіння. Есенції також підвищують ефективність засобів, які ви наносите поверх них, наприклад, нічного крему.

 

Ампула

Зазвичай продається у флаконі з аплікатором-піпеткою, як у сироватки. Однак ампули мають більш концентровані формули, тому їх використовують для лікування різних проблем шкіри.

Те, у який момент ви будете застосовувати ампулу, залежить від в’язкості продукту. Однак, як правило, ампулу застосовують на четвертому етапі догляду за шкірою. Тобто після очищення, тонізації та використання есенції.

 

Міст

Цей засіб складається з води й переліку активних компонентів, які вирішують різні завдання. Вони можуть зволожувати, слугувати базою під макіяж або навпаки його закріплювати, захищати від сонячних променів і впливу навколишнього середовища, тонізувати, освіжати, заряджати вітамінами, знімати подразнення і почервоніння, надавати шкірі сяйва, а також – аромату.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Ензимна пудра, пілінг-скраб, біоцелюлозна маска та інші засоби, які варто затестувати вже цієї осені

Місія «Зволоження»: які компоненти шукати на етикетках косметичних засобів?

Навіщо пробіотики використовують у косметичних засобах?

AHA, BHA чи PHA: гід по косметиці з кислотами

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
hijaluronnasl11111111
cover-1
IMG_7737глв11111111111
 кулонів Moments (1)
DiaDia_DenimDrop_Campaign11
EmptyName 70
bzqOfaWH7lafLruLlgg6o8zi11111111111
Merezhyvni red5
_MG_1976
_MG_9191 (3)j