Топ-5 апаратних процедур, які повернуть фігуру у форму після свят

У період після свят повернути своє тіло у гарну форму – одне з найважливіших завдань. Саме зараз багато хто задумується над тим, як реанімувати фігуру після щедро накритих столів. Як же правильно повернути себе у форму? У комплексі з правильним харчуванням та фізичною активністю, масаж і косметологічні процедури для догляду за тілом гарантують неймовірний результат. Ми рекомендуємо ТОП-5 процедур догляду за тілом, які позбавлять від целюліту будь-якої форми та стадії, усунуть локальні жирові відкладення, приведуть шкіру у тонус та вирішать проблему в’ялості.

Наука не стоїть на місці, тому для розв’язання косметичних проблем, для опрацювання  проблемних ділянок у сучасному світі існує низка технологічних підходів. Разом із фізіотерапевтом, масажистом, дієтологом Оленою Трохимчук, знайомимо вас із найефективнішими апаратними процедурами, які представлені у «Центрі естетичної медицини» Оксани Короткої.

ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ

Італійська методика мікровібрації та компресії, яка проводиться спеціальною маніпулою, яка містить 50 сфер, допомагає позбавитися від зайвої рідини за одну процедуру. Масаж, помножений на 3, виконують на тілі або обличчі, шиї та декольте. Процедура безболісна, приємна, відчувається легкий натиск та вібрація, яка розігріває тіло. Режим та частота підбирається індивідуально. Рекомендована і для чоловіків, і для  жінок, можна робити вагітним та під час лактації. Ендосферну терапію виконують курсом. Основний ефект від 6-8 процедур – лімфодренажний (виведення зайвої рідини, усунення набряків), 8-12 процедур – антицелюлітний (усуває адипозну та набрякову форми целюліту), 12-16 процедур – ліполітичний (розбиває локальні жирові відкладення, фіброзний целюліт). Також паралельно з основним ефектом апарат працює зі шкірою: підтягує, усуває в’ялість, працює з розтяжками. Моделювальний ефект після однієї процедури можна побачити одразу, особливо на ділянках сідниць. Ендосферу можна поєднувати з іншими процедурами на тілі. Ефект після курсу – до 6-8 місяців, але підтримувальний масаж рекомендують робити 1-2 рази на місяць в перерві між курсами.

ICOONE LASER MASSAGE

Цей апарат має три механізми дії: аспірацію тканин у спеціальні насадки, діодний лазер та LED-випромінювання. Robotwins, Robosolo, Robomini, Robomicro – так називаються насадки, які використовують відповідно до показів, ділянок та програм, які підбирають індивідуально.  Масаж має два напрямки дії: КОРЕКЦІЮ ФІГУРИ та ЛІКУВАЛЬНИЙ НАПРЯМ. Програми корекції фігури передбачають масаж на усе тіло та опрацювання  додаткових зон залежно від проблемної ділянки. Аспірація шкіри у спеціальні насадки впливає на мікровакуолі та забезпечує ефект виведення зайвої рідини, лімфодренаж, покращення тургору шкіри. Лазер працює на локальні жирові відкладення, здійснюючи поверхневий лазерний ліполіз. LED-випромінювання усуває в’ялість, покращує виділення колагену та еластину, тобто працює зі шкірою. Програми поділяють на моделювальні, ремоделювальні, а також програми для тонусу. Використовуємо їх залежно від ділянки, яку бажаєте опрацювати детальніше. Протипоказів майже немає, можна робити під час лактації. Курс – 10-15 процедур. Можна проводити щодня, адже йдеться про сучасний вакуумний підхід, який не руйнує ваші судини і не травмує шкіру.

STYX-ОБГОРТАННЯ

Віскі-пеленнання та СELLO-ГЕЛЬ обгортання мають незамінний косметичний ефект на шкіру. Процедури зволожують шкіру, усувають набряки, позбавляють від целюліту, закріплюють ефект масажу. Можна робити самостійно або поєднувати з курсом масажних процедур, щоб продовжити ефект від самого масажу. Відчуття під час обгортань – різноманітні. Вид обгортання підбирають залежно від очікувань та проблем, які потрібно вирішити. Косметика гіпоалергенна, майже немає протипоказів. Якщо ви любите отримувати усе відразу (і результат, і релакс), тоді обов’язково варто спробувати.

ГОЛКОВИЙ RF

Процедура забезпечує потужний та миттєвий ефект. Працює апарат завдяки мультиполярній радіочастотній фракційній системі, що забезпечує омолодження шкіри, зміцнення шкіри та ліфтинг. Покази: для шкіри, яка втратила тонус, а також для розтяжок, шрамів чи рубців. Курс: 2-4 процедури (фахівець підбирає кількість процедур індивідуально) забезпечує підтяжку шкіри, вона стає пружнішою та оновленою. Тривалість курсу 1,5-2 місяці. Процедура проводиться стерильними голками, які утворюють мікроотвори, а завдяки радіочастотній енергії викликають ремоделювання шкіри, вироблення колагену без пошкодження епідермісу. Тому реабілітаційний період після процедури мінімальний (1-2 дні), а ефект можна побачити одразу після першої процедури. Ефективний для будь-якого віку, дає стійкий та тривалий результат.

SMAS-ліфтинг

Одна з найсучасніших безопераційних технологій, що забезпечує підтяжку шкіри. Якщо ви не готові на пластичну операцію, то ця процедура саме для вас. Ефект від однієї процедури: омолодження, підтягування шкіри, повернення м’язів у тонус. Процедуру виконують 1 раз на рік. Дія цього апарату поширюється не лише на шкіру та на підшкірно-жировий шар, а й на глибокі шари тканин, залучаючи м’язовий каркас. Процедура не залишає після себе ніяких помітних слідів, адже фахівці виконують її дбайливо та комфортно.

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.
+ 38 (066) 377 99 38 
POST A COMMENT