Процедури, які допоможуть швидко та ефективно привести тіло у форму

Літо завжди приходить раптово. І вже завтра ви можете залишитися сам на сам з короткими шортами, спідницями та легенькими сукнями. Які процедури допоможуть швидко привести своє тіло в ідеальну форму розповідає масажистка «Центру естетичної медицини Оксани Короткої» Іванна Павлусь.

Вже третій місяць ми всі є заручниками війни. Хтось втратив близьких людей, хтось – рідний дім, а комусь довелося покинути рідну країну. Це все супроводжується великим стресом і впливає на нас, як морально, так і фізично.

Будь-який стрес шкодить організму і змушує його працювати інтенсивніше. Коли з’являється стресовий фактор, організм починає виділяти гормон, що вивільняє кортикотропін. Протягом декількох секунд його приплив у кров пригнічує апетит. Тому багато людей на фоні стресу не можуть їсти.

Однак коли стрес минає, тіло починає виділяти глюкокортикоїди, особливо кортизол. Це змушує травлення увімкнутися для відновлення запасів енергії, витрачених на подолання стресу. Цей процес може тривати близько двох годин. Відповідно більшість людей схильні до переїдання на фоні стресу.

У нашій ситуації стрес присутній постійно, тому це призводить до постійного підвищення рівня кортизолу в організмі людини і частих переїдань. Це спричиняє збільшення ваги, зниження якості і тургору шкіри, оскільки замість того, щоб випити води ми з’їдаємо чергове тістечко. Наслідок – інтоксикація організму, зниження настрою та погане самопочуття.

Ми впевнені, що війна обов’язково закінчиться (звісно, нашою перемогою) і все стане на свої місця. Будинки відбудуються, люди повернуться до рідних домівок, а от наше здоров’я повернути буде важко.

Тому варто піклуватися про нього вже зараз. Приділяйте достатньо уваги своєму здоров’ю, як фізичному, так і ментальному. В першу чергу –  своєму тілу, щоб згодом здоровими та красивими святкувати нашу перемогу.

ПРОЦЕДУРИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПРИВЕСТИ ТІЛО У ФОРМУ

«ВІСКІ ПЕЛЕНАННЯ»

Що може бути приємніше, ніж чашка смачного й теплого чаю у той час, як ваше тіло насичується різними ефірними олійками, зволожується, виводить зайві токсини та просто релаксує.

«Віскі пеленання» –  це зміна тепла і холоду, ейфорія, приплив сил і енергії. Це позитивні психологічні налаштування, які виникають під впливом хеморецепторної та лімфостимулюючої активності заряджених частинок ароматичного вуглецю ефірних олійок і рослинних біостимуляторів. Вони стимулюють обмінні процеси і роботу нервової системи, усуваючи наслідки стресів, гіподинамії та гормональних криз. Анорексигенні речовини забезпечують стійке зниження і контроль апетиту.

«Віскі пеленання» – хороший настрій, лімфодренаж, детокс та найголовніше – корекція фігури і зменшення целюліту.

ENDOSPHERES АБО STRATOSPHERE THERAPY

З початком війни наш ритм життя однозначно змінився. Багато людей нині працюють дистанційно, що призводить до зменшення рухливості та фізичних навантажень на тіло, до застійних явищ в організмі та набряків.

Для інтенсивного лімфодренажу та покращення кровопостачання, а відповідно кисню і поживних речовин до тканин, ми використовуємо Endospheres або ж Stratosphere therapy. Це апаратні масажі, які запускають крово- та лімфотік. Внаслідок цього виводиться зайва вода з організму, покращується якість шкіри і зменшується целюліт.

ICOON LASER

Цей пристрій має спеціальні медичні програми для лікувального масажу у випадку варикозного розширення вен, лікувального масажу спини, масажу для відновлення після вагітності та інші. Ну і, звісно, масажі для корекції фігури та ліфтингу шкіри.

КРІОЛІПОЛІЗ COOLSCULPTING (ZELTIQ, USA)

Для тих, хто хоче пропрацювати проблемні зони та позбутись жирових пасток: локальних жирових відкладень внизу живота, так звані «вушка» на стегнах, внутрішня сторона стегна, зверніть увагу на кріоліполіз Coolsculpting (Zeltiq, USA). Це американська технологія безопераційного видалення жиру, яка заснована на заморожуванні жиру. Жирові клітини виводяться з організму максимально наближено до природного шляху, шкіра після процедури не обвисає, а навпаки стає більш підтягнутою.

Любіть своє тіло і бережіть його. Пийте достатньо води, їжте більше клітковини, рухайтеся, адже рух – це здоров’я. В красивому тілі й з хорошим настроєм разом до перемоги!

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.

+ 38 (066) 377 99 38

FACEBOOK: Oksana Korotka aesthetic medical center

INSTAGRAM: @oksana_korotka

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Що потрібно знати про вітамін С у догляді за шкірою – розповідає косметологиня та власниця Evo derm. Оксана Коротка

«Ефекту можна досягнути за 4 процедури», — Оксана Коротка про розтяжки

Колагенове омолодження шкіри у «Центрі естетичної медицини Оксани Короткої»

Гладкий закон: все про лазерну епіляцію у «Центрі лазерної епіляції» Оксани Короткої

Ботокс проти мігрені: лікування головного болю у центрі Оксани Короткої

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР