Жінка

Топ-5 процедур, які допоможуть позбутись постакне

За статистикою, близько 80% населення планети зіштовхувалися з проблемою акне. Це захворювання у вигляді з’являється на обличчі та спині людей, які страждали від акне. Найчастіше сплески припадають на пубертатний період (основний період формування репродуктивної системи) та на вік до тридцяти років.

Проте, останнім часом почастішали випадки захворювання і серед людей старше тридцяти, сорока і навіть п’ятдесяти. В якому б віці воно не спіткало, лікування займає від шести-восьми тижнів до декількох років. Й після того, як запалення пройдуть, вони можуть ще довго нагадувати про себе наслідками – постакне у вигляді плям і рубців.

 

Що таке постакне, як його правильно лікувати та позбутись назавжди – розповідає косметолог Тетяна Костечко, фахівчиня «Центру естетичної медицини Оксани Короткої».

95% людей, яким трапляється проблема акне, як наслідок мають певний тип постакне.

Постакне – це патологічні зміни шкіри, внаслідок запального процесу на ній та/або неправильного та невчасного лікування, а також самостійного механічного пошкодження (видушування запальних елементів).

ВИДИ ПОСТАКНЕ

Я можу виділити три основні види:

1. Червоні, фіолетові або синюшні плями.

Часто цей вид постакне називають постзапальною пігментацією, але це абсолютно не так. В основі таких плям лежить згусток крові, або пошкоджені судини. В них нема накопичення пігменту. Тому правильніше буде сказати – постзапальна еритема або «застійні плями».

2. Коричневі плями, або постзапальна пігментація (дисхромія).

Це варіант справжньої пігментації, тобто накопичення меланіну в певній обмеженій ділянці шкіри.

3. Рубці.

Найважча форма, яка потребує багато зусиль. Здорова тканина заміняється сполучною та в залежності від рівня активності колагену може бути гіпертрофічною (виступає над рівнем шкіри) та атрофічною (нижче рівня шкіри).

Косметолог Тетяна Костечко

Косметологиня Тетяна Костечко, фахівчиня «Центру естетичної медицини Оксани Короткої»

ЧИ МОЖУТЬ ПОСТАКНЕ ПРОЙТИ САМОСТІЙНО?

Так, але це стосується далеко не усіх форм.

Застійні плями крові рано чи пізно пройдуть самостійно, та чим довший та інтенсивніший був запальний процес, тим більше часу на це знадобиться. Точно сказати скільки часу потрібно – неможливо. Але прискорити цей процес допоможуть коригувальний домашній догляд та професійні процедури.

Гіперпігментація та рубці потребують професійного втручання.

 

Перед тим, як починати роботу з постакне, важливо повністю вилікувати акне. В іншому випадку запальні елементи будуть з’являтись знову і лікування перетвориться на замкнуте коло.

ТОП-5 ПРОЦЕДУР, ЯКІ ВИЛІКУЮТЬ АКНЕ

Відвідайте консультацію дерматолога. Він допоможе ідентифікувати тип постакне та призначити лікування, що стане найбільш ефективним саме у вашому випадку. Професійні втручання призначаються лише на очній консультації. Для різних випадків – різна комбінація процедур.

ПРОЦЕДУРИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПОЗБУТИСЬ ПОСТАКНЕ

Можна виділити декілька найбільш ефективних процедур, які допоможуть позбутись постакне.

ХІМІЧНІ ПІЛІНГИ

Процедура базується на використанні кислот високої концентрації. Кислоти використовують за індивідуальною схемою, залежно від форми, важкості та стану вашої шкіри.

ІН’ЄКЦІЙНІ ПРОЦЕДУРИ

Під шкіру вводяться препарати, які мають розсмоктувальну, стимулювальну, протизапальну дію. Завдяки препаратам ви не тільки пришвидшите процес відновлення постакне, але і покращите загальний стан шкіри: вирівнюється тон, розгладжуються поверхневі зморшки, шкіра стає більш насиченою.

ФРАКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ «NANOPORE»

Процедура базується на множинній стимуляції поверхневих шарів дерми з введенням індивідуально підібраних сироваток-концентратів, залежно від проблеми.

ЛАЗЕРНЕ СО2 ШЛІФУВАННЯ ШКІРИ

Процедура серединного пошкодження, яка стимулює та відновлює шкіру. Підходить навіть для рубцевих змін.

Косметолог Тетяна Костечко

Косметологиня Тетяна Костечко, фахівчиня «Центру естетичної медицини Оксани Короткої».

ГОЛКОВИЙ RF

Стимуляція нового колагену для відновлення шкіри, розгладження рубцевих змін, скорочення шкірного лоскуту, вирівнювання тону, омолодження.

Я завжди наголошую, що постакне – проблема, яка потребує часу та сумісних зусиль. Коригувальний домашній догляд та індивідуальна комбінація процедур – запорука швидкого та якісного результату!

Aesthetic Medical Center

м. Луцьк, вул. Словацького, 2.
+ 38 (066) 377 99 38 
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР