Креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія допомагатиме вимушено переміщеним українцям

Володимир Зеленський повідомив, що креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія став амбасадором української фандрейзингової платформи UNITED24. Відомо, що Демна працюватиме за напрямом «Відбудова України» для допомоги тимчасово переміщеним особам.

На підтримку платформи Balenciaga створили спеціальний світшот. 100% прибутку з його продажу буде перераховано на напрям «Відбудова України». Благодійні світшоти вже доступні для замовлення на сайті united24-demna.balenciaga.com.

Володимир Зеленський особисто подякував за рішучість у підтримці України, яку креативний директор та дім моди висловили під час показу Balenciaga Winter 2022 у березні цього року, коли Демна Гвасалія поділився з гостями власним досвідом переселенця.

Для Демни рішення стати послом U24 пов’язане з особистою історією, оскільки він пережив травму біженця.

«Маю за честь стати амбасадором UNITED24. Я дуже добре знаю і відчуваю біль, який переживають українці. Я багато думав, як можу допомогти Україні та всім біженцям, які хочуть повернутися додому. Ось чому я вирішив зосередитися на гуманітарному напрямі «Відбудова України». А спеціальний світшот, який ми створили в Balenciaga, стане своєрідним повідомленням про підтримку України», – поділився Гвасалія.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

З подіумів на передову: українські чоловіки-моделі, які стали на захист України

У ЗСУ з’явиться перша в історії уніфікована жіноча військова форма

Війна очима українських ілюстраторок

Як луцькі салони краси проживають війну?

Біллі Айліш поцілувала прапор України під час свого виступу

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР